Kadın 43. bölüm fragmanı yayında mı?

Kadın 42. bölüm ile izleyenleriyle buluştu. Sevilen dizide bu hafta neler yaşandı, Kadın 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kadın 43. bölüm fragmanı yayında mı?
banner432

Fox'ta ekranlara gelen Kadın 42. bölümüyle hayranlarıyla buluştu. Merakla takip edilen dizi yine izleyenlerini ekran başına kilitledi. Kadın 43. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Kadın 42. bölüm özeti

Arif’in yanına uğrayan Enver, kahvede gördüğü kandan sonra paniğe kapılır ve Arif’in başına kötü bir şey geldiğini düşünür. Çocuklarının Sarp’ın dönmesiyle birlikte sarsıldığına şahit olan Bahar’ın kafası Nisan’ın bir cümlesi ile karışacaktır. Büyük bir pot kıran ve babasının iki çocuğu daha olduğunu öğrenen Nisan bunu Bahar’a söyleyecek mi?
Şirin’in elindeki fotoğrafları sildirmek isteyen Sarp ise Şirin’in kapısına dayanır. Sık sık Sarp’ın evine gelmesinden rahatsız olan Enver ise fotoğrafların artık Şirin’de olmadığını söyler. 

Kadın 41. bölüm özeti

Arif ile ayrılan Bahar, ayrılığın üzerine Sarp’ı birden karşısında bulur. Yıllar önce ölen kocasını karşısında bulmak ona hayatının en büyük şokunu yaşatacaktır. Sarp ve Bahar kavuşmasına şahit olan Arif’in ise gördüğü şey karşısında dünyası başına yıkılmıştır. Sarp ve Bahar’ın bir arada olmasını asla istemeyen Şirin, Enver’in telefonunu kırmasıyla beraber kaybettiği fotoğrafları başka bir şekilde bulmanın yollarını arar. 
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner393

banner426

banner443

banner441