Kadın 41. bölüm fragmanı çıktı mı?

Kadın 40. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizide bu hafta neler oldu, Kadın 41. bölüm fragmanı çıktı mı?

Dizi - Film - TV 20.11.2018, 23:10
Kadın 41. bölüm fragmanı çıktı mı?

Fox TV'de yayınlanan Kadın 40. bölümü ile izleyicileriyle buluştu. Salı günlerinin değişilmez dizilerinden olan dizi yine hayranlarını ekran başına topladı. Kadın 41. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak.

Kadın 40. bölüm özeti

Şirin’in ilik vermesiyle sağlığına kavuşan Bahar evine döner. Eski mutlu ve sağlıklı günlerine dönmesiyle birlikte de bir fırsat yaratıp Arif ile nişanlandıklarını Nisan’a anlatmak ister. Peki, Nisan bu duruma ne tepki verecektir? Sarp’ı bulmaya çalışan Nezir, sonunda amacına ulaşacak mıdır? Bahar’ın yaşadığını bile bile artık onu görmeden duramayan Sarp, Bahar’ın karşısına çıkmaya karar verir. 

Kadın 39. bölüm özeti

Sarp’ın telefonuna gelen mesajı gördükten sonra Pırıl çok sinirlenmiştir. Soluğu Enver ve Hatice’nin yanında alan Pırıl’ın Şirin hakkında söyleyecekleri herkesi şaşırtacaktır. Enver, Şirin’i bir daha evde görmek istemediğini söyler. Çünkü Şirin ailesini her defasında daha büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır. Şirin ise Bahar’a verdiği ilikten sonra artık kimsenin ona ihtiyacı olmadığını düşünmektedir. Arif’in taşıdığı sırrın artık ona ağır gelmesine rağmen, bir de Yeliz’in üstüne gelmesi onu patlama noktasına getirmiştir. Çevresindeki insanların onu fırsatçı olarak görmesinden de aşırı rahatsız olmuştur. Oysaki Arif’in Bahar’a olan aşkı Bahar’ın iyiliği için her şeyi yapabilecek kadar güçlüdür. Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@