banner441

İstanbullu Gelin 83. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Star Tv' nin başarılı dizilerinden olan İstanbullu Gelin 83. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte o fragman...

Dizi - Film - TV 30.04.2019, 09:24
İstanbullu Gelin 83. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Finaline 5 bölüm kalan İstanbullu Gelin'in 83. Bölüm fragmanı yayınlandı. Esma Sultan'ın aklı yerine gelince konaktaki herkese ne olup bittiğini soruyor. "Ben ne yaptım?" diyor. Gülistan, Nazif'in peşine gidiyor. Esma odasına kapanıyor ve kimseyi istemiyor. Sevilen dizinin izleyenlerini bu hafta neler bekliyor? İşte İstanbullu Gelin 83. Bölüm Fragmanı...

İSTANBULLU GELİN 83.BÖLÜM FRAGMANI

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 82. BÖLÜM ÖZETİ

Süreyya geçmişi ile yüzleşiyor. Bu yüzleşme onun için tam bir bocalama dönemini başlatıyor. Kendini odasına kapatıp gözyaşlarına boğulan Süreyya yeniden hayata tutunmaya çaba sarf ediyor. Faruk, Dilara’dan Süreyya’nın durumu hakkında önemli bilgilere ulaşıyor. Önce Esma ile konuşan Faruk karısını yeniden hayata döndürmek istiyor. Boran ailesi Süreyya’ya bir sürpriz hazırlıyor. Açılış öncesinde toplanan Boran ailesi Süreyya’yı kucaklıyor. Hatta Emir bile onun için bir video hazırlıyor. Süreyya o kadar çok mutlu oluyor ki yeniden hayata dönüyor.

SÜREYYA’NIN DÖNÜŞÜMÜ

Süreyya iç hesaplaşmalarından ailesi sayesinde kurtulmaya başlıyor. Kızına ve Faruk’a sıkı sıkıya sarılan Süreyya yeniden hayata dönmeye başlıyor. Senem için ise gerilimli bekleyiş sürüyor.

ESMA BİR ATAK DAHA YAŞIYOR

Esma hastalığının ilerlediğinin farkında ve artık devir teslimi gerçekleştirmek istiyor. Daha önce bu konuyu Süreyya ile konuşan Esma konuyu yeniden açıyor. Süreyya çok üzülse de Esma’ya sıkı sıkıya sarılıyor. Bu sırada konakta bebek sevinci yaşanıyor. Gülistan’ın hamile olduğu haberi herkesi çok mutlu ediyor. Ta ki Esma bir atak daha yaşayana kadar. Garip’in için büyük hüzün kaplıyor. Eve geldiğinde durumu Esma’nın durumundan haberdar oluyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@