İstanbullu Gelin 61. bölüm fragmanı çıktı mı?

İstanbullu Gelin 60. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizide neler oldu, İstanbullu Gelin 61. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

İstanbullu Gelin 61. bölüm fragmanı çıktı mı?

Star TV'de yayınlanan İstanbullu Gelin 60. bölümüyle izleyenleriyle buluştu. Sevilen dizi bu hafta da hayranlarını ekran başına topladı. İstanbullu Gelin 61. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

İstanbullu Gelin 60. bölüm özeti

Esma’nın aileye sürprizi Boranlar’ın gündemini değiştirecek. Fikret duyduklarını serinkanlılıkla sindirmeye çalışırken, Adem ve Ülfet’i bitirmeye and içer. Akif bu uğurda Fikret’in yol arkadaşı olacaktır. Esma’nın aileye sürprizi Boranlar’ın gündemini değiştirir. Süreyya’nın desteğini alan Esma verdiği kararla emin adımlarla ilerlerken Ülfet’ten de bir yerde geçmişin intikamını almaktadır. Ülfet bu şoku atlatmaya çalışırken başka bir sürpriz onu beklemektedir; Sedef geçmişin ağırlığıyla tam karşısındadır…

İstanbullu Gelin 59. bölüm özeti

Garip, Esma’yı evlilik teklifine götüren olayları öğrendikten sonra hayalinin bu şekilde olmadığını belirtir. İyice hassaslaşmış olan Esma’ya bu son darbedir. Artık Garip’in yanında da kalmayan Esma kendisini konakta bulur. Bu sırada Ülfet de boş durmayarak aileye samimiyetini ispatlayan bir oyun oynar.

Esma’dan haber alamayan herkes panik içerisindedir. Faruk’un Esma’yı bulması ve eve döndürme isteği ise Esma tarafından kabul edilmez. Yeni yaşına yalnız gireceğini düşünen Esma’ya ise Süreyya güzel bir sürpriz hazırlar. Bu sürpriz Boran kadınlarını ve erkeklerini hiç beklemedikleri maceralara sürükleyecektir.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner443

banner441