İstanbullu Gelin 49. Bölüm Fragmanı - 48. Bölümde neler oldu?

Sevilen dizi İstanbullu Gelin 48. Bölümü ile ekranlara geldi. Gelecek hafta yayınlanacak olan bölüm merakla bekleniyor. İstanbullu Gelin 49. Bölüm Fragmanı ve daha fazlası bu sayfada.

Dizi - Film - TV 04.05.2018, 23:55
İstanbullu Gelin 49. Bölüm Fragmanı - 48. Bölümde neler oldu?

Star TV ekranlarında Cuma akşamları izleyici ile buluşan ve yayınlanmaya başladığı günden itibaren önemli oranda bir izleyici kitlesine ulaşan İstanbullu Gelin 48. Bölümü ile yine heyecan yarattı. Şimdi herkes gelecek hafta yayınlanacak bölümü merakla bekliyor. İstanbullu Gelin 49. Bölüm Fragmanı ve bütün ayrıntılar bu sayfada olacak.

İstanbullu Gelin 49. Bölüm Fragmanı

Yayınlanan bölüm sonrasında herkes gelecek hafta yayınlanacak bölümü merakla bekliyor.  İstanbullu Gelin 49. Bölüm Fragmanı yayınlandığında burada olacak.

İstanbullu Gelin 49. Bölüm Fragmanı - 48. Bölümde neler oldu?

48. Bölümde neler oldu?

Adem'in Faruk’a öfkesi dinmiyor!

Adem yaşadığı hayal kırıklığıyla öfkesini gitgide körüklemektedir. Faruk’un Adem’le yüzleşmesi Esma ve Süreyya arasında gerilim yaratır. Faruk’la karşı karşıya gelen Akif için zor günler kapıdadır. Boranlar kendi aralarında yaşanılanları hazmetmeye çalışırken İpek’in hamlesi Fikret’i büyük bir karara sürükler. Her şeye rağmen gerçekleştirilen lansmanda ise Boranları bambaşka bir sürece taşıyacak haber gelir.

47. Bölümde neler oldu?

Süreyya, Faruk’a olan güvenini sorguluyor!

Faruk’un, Adem’i köşeye sıkıştırmak için yaptığı plan Süreyya’da büyük hayal kırıklığı yaratır. Süreyya kocasına karşı olan güvenini sorgularken Dilara ile olan dostluğunu tekrar tehlikeye sokmak istemez. İpek yarattığı tablonun keyfini çıkarmaktadır. Murat’ın ani yurt dışına taşınma kararı ise konağa bomba gibi düşer. Adem, Boranları yıkmak için adımlarını atmaya başlar. Faruk’un ise önemli bir karar vermesi gerekmektedir.

46. Bölümde neler oldu?

Faruk ve Süreyya arasında taşlar yerinden oynuyor!

Adem duyduğu gerçekle yıkılmıştır. Faruk ve Süreyya bebeklerinin cinsiyetini öğrenirken, Fikretler’den müjdeli haber gelir; Ada tedaviye cevap vermektedir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Adem planına odaklanır. Boranjet’in lansmanı başarılı geçse de Fikret öne çıkanın yine Faruk olmasından rahatsızdır. Fikret’i geri kazanmak isteyen İpek ise eline geçirdiği koz ile Faruk ve Süreyya arasında taşları yerinden oynatacaktır.

45. Bölümde neler oldu?

Faruk, Adem’e tekrar şans veriyor.

Faruk ve Süreyya, Reyhan ile ilgili yaşadıkları durumu saklı tutmaya karar verse de konakta haberin yankılanması uzun sürmez. Faruk, Adem’e şans vermek için geleneksel aile yemeğine onu da davet eder. Süreyya ve Dilara’nın barıştığından habersiz olan Senem ise yeğenlerini barıştırmak için bir şey planlar. Osman, Faruk ile arasını düzeltirken Burcu’nun ani kararı ile şaşkına döner. Adem yavaş yavaş bir ailesi olduğunu düşünmeye başlamıştır ki hiç beklemediği bir gerçek ile sarsılır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@