7m

7m

hyundai

tamfinans

İstanbullu Gelin 39. bölüm fragmanı yayınlandı

Beklenen İstanbullu Gelin 39. bölüm fragmanı çıktı. Geçen hafta heyecan doruktaydı. Bu bölüm yine büyük merak konusu

Dizi - Film - TV 27.02.2018, 14:59
İstanbullu Gelin 39. bölüm fragmanı yayınlandı

Star TV'nin reyting rekortmeni dizisi İstanbullu Gelin 39. bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizide neler olacağı merakla bekleniyor. İşte İstanbullu Gelin 39. bölüm fragmanı ;İstanbullu Gelin 38. bölüm özeti
Begüm’ün ölümünün ardından artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Emir’in yaşadığı acı Süreyya ile olan bağını da derinden etkiler. Süreyya zorlu bir dönemin başlangıcındadır. Can, Begüm’ün acısıyla mücadelede zorlanırken öfkeyle Faruk’a karşı harekete geçer. İpek, beklediği alakayı Esma’dan göremeyince iyice hırçınlaşır. Esma, tüm yaşananlarla güçlü durmaya çalışırken, Siren ortamı boş bırakmamaktadır. Her şeyin geçeceğine dair aileyle konuşma yapan Esma’nın sözü ise acı bir çığlıkla kesilecektir.

İstanbullu Gelin 37. Bölüm özeti
Yaşam savaşı veren Begüm ile Süreyya arasında buzlar eriyor! Osman'ın nişanında beklenmedik bir kriz patlak veriyor .Süreyya ve Begüm arasındaki tartışma beklenmedik bir noktaya evrilir. Esma’nın bohça alışverişi Siren’i hayretler içinde bırakır. Akif ve Senem ilişkilerinin önündeki en acımasız engelle karşı karşıya gelirler. İpek kafasındaki tehlikeli planla Esra’nın karşısına çıkmaya hazırlanır. Osman’ın nişanı sırasında yaşanan bir olay Esma’yı utançtan yerin dibine geçirir. Sabaha karşı gelen korkunç bir haber konakta yeni bir dönemin başlamasına sebep olacaktır.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@