banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

İstanbullu Gelin 38. bölüm fragmanında Süreyya yere yığılıyor!

İstanbullu Gelin 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanla takip edilen dizide neler olacağına dair ipuçları verildi.

Dizi - Film - TV 21.02.2018, 15:04 21.02.2018, 15:15
İstanbullu Gelin 38. bölüm fragmanında Süreyya yere yığılıyor!

Star TV'de ekranlara gelen ve Özcan Deniz ile Aslı Enver'in başrolünde yer aldığı İstanbullu Gelin 37. bölümle yayınlandı. Heyecan dolu bölümün ardından İstanbullu Gelin 38. bölüm fragmanı da çıktı. Tanıtımın sonunda Süreyya'nın yere yığıldığı görülüyor...

İstanbullu Gelin 38. bölüm fragmanı

İstanbullu Gelin 37. Bölüm özeti
Yaşam savaşı veren Begüm ile Süreyya arasında buzlar eriyor! Osman'ın nişanında beklenmedik bir kriz patlak veriyor .Süreyya ve Begüm arasındaki tartışma beklenmedik bir noktaya evrilir. Esma’nın bohça alışverişi Siren’i hayretler içinde bırakır. Akif ve Senem ilişkilerinin önündeki en acımasız engelle karşı karşıya gelirler. İpek kafasındaki tehlikeli planla Esra’nın karşısına çıkmaya hazırlanır. Osman’ın nişanı sırasında yaşanan bir olay Esma’yı utançtan yerin dibine geçirir. Sabaha karşı gelen korkunç bir haber konakta yeni bir dönemin başlamasına sebep olacaktır.

İstanbullu Gelin 36. Bölüm özeti

Evlilik kararı alan Osman, Garip'in eski eşi ile Esma'yı karşı karşıya getirir...Yangın gerçeğini öğrenen Faruk harekete geçer. Faruk ve Esma arasındaki yüzleşme Reyhan’ı hayatının en zor seçimini yapmak zorunda bırakır. Gerçeklerle yüzleşemeyen İpek, Kıymet’ten duydukları ile neye uğradığını şaşırır. Ufak bir talihsizlik Süreyya’nın aklından bile geçiremeyeceği bir noktaya evrilir. Osman ve Burcu’nun aldıkları karar, başta Esma olmak üzere herkesi şaşkına çevirecek bir ismin Bursa’ya gelmesine neden olur. Her şeyin yolunda olduğunu düşünen Adem aldığı bir haberle en büyük kâbusunu yaşayacaktır.

 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@