İstanbullu Gelin 36. Bölüm Fragmanı - 35. Bölümde neler oldu?

Sevilen dizi İstanbullu Gelin 35. Bölüm ile ekranlara geldi. Yeni bölümde neler olacak? İstanbullu Gelin 36. Bölüm Fragmanı ve bütün detaylar bu sayfada.

İstanbullu Gelin 36. Bölüm Fragmanı - 35. Bölümde neler oldu?

Star TV’de ekranlara gelen ve önemli bir izleyici kitlesine sahip olan İstanbullu Gelin yeni bölümü ile ekranlara geldi. Şimdi gelecek bölümde neler olacağı merak ediliyor. İstanbullu Gelin 36. Bölüm Fragmanı ve ayrıntılar haberimizde.


Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Dilara Aksüyek, Fırat Tanış, Özge Borak, Tamer Levent, Güven Murat Akpınar, Berkay Hardal, Murat Aygen, Neslihan Yeldan, Nergis Çorakçı, Hakan Altıner, Pelinsu Pir, Semra Dinçer, Neslihan Arslan, Fatih Koyunoğlu, Muharrem Türkseven, Ahmet Sabri Özmener, Eren balkan ve Hiraz Koyuncuoğlu’nun rol aldığı dizi 35. Bölüm ile izleyiciyle buluştu.

İstanbullu Gelin 36. Bölüm Fragmanı - 35. Bölümde neler oldu?

35. Bölümde neler oldu?

Faruk, Akif’i yalnız bırakmaz; Senem’i istemek için gelin evine giderler. Ancak Süreyya ve Dilara’nın damada bir sürprizi vardır.

Fikret’in hamlesi Faruk’la olan ilişkisini hiç olmadığı kadar sert bir şekilde etkiler. Osman’ın aldığı karar herkesi şok eder. Begüm en çok korktuğu şeyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalır. Neredeyse unuttuğu bir plan, Esma’nın içine şüphe tohumları eker. Fikret ve Murat konakta fırtınalar koparacak kararlarını hayata geçirirler. Ne olursa olsun Faruk Akif’i yalnız bırakmaz. İkili Senem’i istemek için gelin evine gider. Ancak Süreyya ve Dilara’dan kız almak hiç de kolay değildir. Ufak bir detayı gözden kaçırmayan Adem’in söyledikleri, Faruk’un bir süredir kafasını meşgul eden yapbozu sonunda tamamlanmasını sağlayacaktır.

36. Bölüm Fragmanı

Her hafta Cuma akşamları izleyicilerini ekrana kilitleyen İstanbullu Gelin’de yeni bölüm sonrasında herkes gelecek hafta neler olacağını merak ediyor. Yaşanacaklara dair ipuçlarının yer aldığı İstanbullu gelin 36. Bölüm fragmanı yayınlandığında bu sayfada olacak.
Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2018, 22:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513