İstanbullu Gelin 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin 24. bölümüyle hayranlarıyla buluştu. Son bölümde neler oldu, yeni tanıtım çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 10.11.2017, 22:11
İstanbullu Gelin 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star Tv'de ekranlara gelen İstanbullu Gelin 24. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizide bu hafta Süreyya bir suçlamayla karşı karşıya kalır. Geçen hafta kaza sonucu merdivenlerden yuvarlanan İpek hastaneye kaldırılarak acilen doğuma alındı. Bu gelişme sonrasında konaktakilerin hedefinde Süreyya vardır. Herkes suçlu olarak onu görmektedir... İstanbullu Gelin 25. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Çıktığında burada olacak
 

İstanbullu Gelin 24. bölüm özeti

Yaşanan korkunç olay sonrası Süreyya ve Faruk cehennem azabı yaşamaktadırlar. Esma, Garip’ten gelen telefonla hayatının en büyük defterini kapatmaya hazırlanırken bambaşka bir oyunun içine düşer.

Başı belaya giren Murat’a ise hiç beklemediği birisi destek çıkar. Dilara, Reyhan’ın sözlerinden rahatsızdır. Küçük bir tartışma, Adem’in evinde inanılması güç olayların yaşanmasına sebep olur. Günün sonunda Fikret’in yapacağı hamle herkes için çok tehlikeli olacaktır.

İstanbullu Gelin 23. bölüm özeti
Esma yeni yaşında aldığı yeni kararlarla herkesi şaşırtır.Konakta ise büyük gerginlik var.
Emir’in yemekte söylediği şeyler Faruk’un çok farklı duygular hissetmesine sebep olur. Yeni yaşında yeni kararlar alan Esma, Garip’i çok şaşırtır. Begüm beklenmedik bir ziyaretle yıkılır. Yaşanan bir olay Adem ve Dilara’nın evliliğinde karanlık bir boyutun açılmasına sebep olur. Süreyya ise Dilara’nın çıkmazda olduğunu hisseder. Onun, arkadaşı için yapacağı hamle konakta çok büyük bir gerilime yol açar. Gece vakti yaşanan korkunç olay, Süreyya’nın hayatının en büyük sınavını vermesine sebep olacaktır.

22. bölümde neler olmuştu?
Faruk ve Süreyya’nın aldığı karar konakta şok etkisi yaratır. Kendiyle ilgili radikal değişikliklere giden Esma’nın hamlesi oğullarının büyük bir korku ve panik yaşamasına sebep olur. Öte yandan mezarın açılma tarihi yaklaşmaktadır. Adem, Garip’ten aldığı fikirle Boranları derinden sarsmaya hazırlanır. Dilara’nın evlilik sürecinde tanıklığı ettiği şeyler onu birtakım sorgulamalara mecbur kılar. Esma’nın herkesten habersiz devreye soktuğu plan Süreyya’yı hiç ummadığı bir duruma düşürecektir. 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@