İstanbullu Gelin 24.bölüm fragmanında şok! İpek ve bebeği...

İstanbullu Gelin 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Tanıtımda yine bomba bir bölümün geleceğinin sinyalleri verildi.

Dizi - Film - TV 07.11.2017, 10:44 07.11.2017, 17:46
İstanbullu Gelin 24.bölüm fragmanında şok! İpek ve bebeği...

Star Tv'de yayınlanan sevilen dizi İstanbullu Gelin 24. bölüm fragmanı çıktı. İstanbullu Gelin'de bu hafta izleyenler yine ekrana kilitlenecek. Geçen hafta kaza sonucu merdivenlerden yuvarlanan İpek hastaneye kaldırıldı. Doktor, kaza sonucunda bebeğin acilen alınması gerektiğini söylerken konaktakilerin hedefinde Süreyya vardır. Herkes kazanın sorumlusu olarak onu görmektedir. Peki İpek'e ve bebeğe bir şey olacak mı? Bu sorunun yanıtı yeni bölümde olacak...
 

İstanbullu Gelin 24. bölüm fragmanıİstanbullu Gelin 23. bölüm özeti
Esma yeni yaşında aldığı yeni kararlarla herkesi şaşırtır.Konakta ise büyük gerginlik var.
Emir’in yemekte söylediği şeyler Faruk’un çok farklı duygular hissetmesine sebep olur. Yeni yaşında yeni kararlar alan Esma, Garip’i çok şaşırtır. Begüm beklenmedik bir ziyaretle yıkılır. Yaşanan bir olay Adem ve Dilara’nın evliliğinde karanlık bir boyutun açılmasına sebep olur. Süreyya ise Dilara’nın çıkmazda olduğunu hisseder. Onun, arkadaşı için yapacağı hamle konakta çok büyük bir gerilime yol açar. Gece vakti yaşanan korkunç olay, Süreyya’nın hayatının en büyük sınavını vermesine sebep olacaktır.

22. bölümde neler olmuştu?
Faruk ve Süreyya’nın aldığı karar konakta şok etkisi yaratır. Kendiyle ilgili radikal değişikliklere giden Esma’nın hamlesi oğullarının büyük bir korku ve panik yaşamasına sebep olur. Öte yandan mezarın açılma tarihi yaklaşmaktadır. Adem, Garip’ten aldığı fikirle Boranları derinden sarsmaya hazırlanır. Dilara’nın evlilik sürecinde tanıklığı ettiği şeyler onu birtakım sorgulamalara mecbur kılar. Esma’nın herkesten habersiz devreye soktuğu plan Süreyya’yı hiç ummadığı bir duruma düşürecektir. 

21. bölümde neler yaşanmıştı?

Boşanacakları kesinleşen Süreyya ve Faruk kendi sorunlarıyla baş başa kalırlar. Süreyya, İstanbul’da yeni bir hayat kurmanın yollarını ararken Can’dan gelen teklifle bir seçim yapmanın eşiğine gelir. Babasının Faruk olduğunu öğrenen Emir’in hamlesi ise Begüm’ün canını çok sıkar. Öte yandan Osman ile Burcu’nun ilişkisi tatsız bir tesadüfle yeni bir boyut kazanır. Mahkemeye saatler kala yaşananlar Boran’lar için yeni bir dönemin başladığının habercisidir.
İstanbullu Gelin 22. bölüm fragmanında bomba gelişme!
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@