İstanbullu Gelin 22. bölüm fragmanında bomba gelişme!

İstanbullu Gelin 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde yine bomba gibi gelişmeler var

Dizi - Film - TV 26.10.2017, 12:28
İstanbullu Gelin 22. bölüm fragmanında bomba gelişme!

Star Tv'de yayınlanan sevilen dizi İstanbullu Gelin 22. bölüm fragmanı çıktı. Tanıtımda bu hafta yine önemli gelişmeler yaşanacağının sinyalleri verildi.  Bu bölümde Faruk ve Süreyya'nın aldığı karar konakta bomba etkisi yaratır. Herkesi şaşırtan bu kararın ardından neler yaşanacağı merakla bekleniyor. 


İstanbullu Gelin 22. bölüm fragmanı ve özetiFaruk ve Süreyya’nın aldığı karar konakta şok etkisi yaratır. Kendiyle ilgili radikal değişikliklere giden Esma’nın hamlesi oğullarının büyük bir korku ve panik yaşamasına sebep olur. Öte yandan mezarın açılma tarihi yaklaşmaktadır. Adem, Garip’ten aldığı fikirle Boranları derinden sarsmaya hazırlanır. Dilara’nın evlilik sürecinde tanıklığı ettiği şeyler onu birtakım sorgulamalara mecbur kılar. Esma’nın herkesten habersiz devreye soktuğu plan Süreyya’yı hiç ummadığı bir duruma düşürecektir. 

21. bölümde neler yaşanmıştı?

Boşanacakları kesinleşen Süreyya ve Faruk kendi sorunlarıyla baş başa kalırlar. Süreyya, İstanbul’da yeni bir hayat kurmanın yollarını ararken Can’dan gelen teklifle bir seçim yapmanın eşiğine gelir. Babasının Faruk olduğunu öğrenen Emir’in hamlesi ise Begüm’ün canını çok sıkar. Öte yandan Osman ile Burcu’nun ilişkisi tatsız bir tesadüfle yeni bir boyut kazanır. Mahkemeye saatler kala yaşananlar Boran’lar için yeni bir dönemin başladığının habercisidir.

İstanbullu Gelin 22. bölüm fragmanında bomba gelişme!
Önceki hafta neler olmuştu?

Adem’in, Boranların gayrimeşru çocuğu olduğunu tüm Bursa’ya ilan etmesiyle savaş artık başlamış olur. Faruk’un misilleme hamlesi Adem’de soğuk duş etkisi yaratır. Esma da itibarlarını korumak için kendi yöntemleriyle devreye girer. Süreyya, kalan eşyalarını toplamak ve Esma ile yüzleşmek için konağa gittiğinde Begüm ile karşılaşır. Begüm’ün tavrı ise nettir. Süreyya’nın Faruk’la ilgili olan kafa karışıklığı Can’dan gelen bir telefonla gidecektir.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@