İstanbullu Gelin 15. bölüm fragmanı çıktı mı? İstanbullu Gelin'de neler oldu?

İstanbullu Gelin 14. bölüm ile ekranlara geldi. Sevilen dizi hayranlarını yine televizyon başına topladı. Peki son bölümde neler oldu, yeni fragman yayınlandı mı? İşte detaylar

İstanbullu Gelin 15. bölüm fragmanı çıktı mı? İstanbullu Gelin'de neler oldu?

Özcan Deniz ve Aslı Enver'in başrollerinde bulunduğu Star TV'de ekranlara gelen İstanbullu Gelin 14. bölümüyle izleyenlerle buluştu. Sevilen dizide Faruk, Adem hakkında yaptığı araştırmanın ardından kaçak mazot işinde olduğunu öğrenir ancak Adem'in hamlesi beklenmeyen gelişmeleri beraberinde getirir.... İstanbullu Gelin 15. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.
 

İstanbullu Gelin 14. bölüm özeti


2 Haziran'da ekranlara gelen bölümde; Süreyya, Faruk’u Begüm’ün evinde görünce merakla bir açıklama bekler. Faruk ise artık her şeyi anlatmak için doğru zamanın geldiğini düşünmektedir. Begüm’ün müdahalesi ile ortamdaki gerilim çözülür. Murat yürüyememe ihtimali nedeniyle içine kapanmıştır. Esma ise kaza sonrasında üzerlerinde dolaşan uğursuzluğu savuşturmak için kurşun döktürür. Adem, Dilara ile ciddi düşündüğünü kanıtlamak için Dilara’yı annesi ile tanıştırır. Bu sırada Süreyya’da Adem’in müzik okuluna ortak olduğunu öğrenir. İki eski dost arasında söylenen yalandan kaynaklanan büyük bir güven sorunu oluşur. Süreyya’nın Dilara’yı affetmesi kolay olmayacaktır. İpek ise Fikret ile Adem ortaklığından tedirgindir, Faruk’la konuşmaya karar verir. Faruk, Adem ile ilgili yaptırdığı araştırma sonucunda kaçak mazot işini öğrenerek hamlesini yapar. Adem’in filosuna yapılan baskın sonucunda Adem gözaltına alınır. Adem’in hamlesi ise yeni olaylara gebedir.

Geçen hafta İstanbullu Gelin'de neler oldu?
İstanbullu Gelin 15. bölüm fragmanı çıktı mı? İstanbullu Gelin'de neler oldu?

26 Mayıs 2017 Cuma akşamı saat 20:00'de ekranlara gelen bölümde Faruk tüm aileyi etkileyecek bir karar alıyor. Aslı Enver ve Özcan Deniz'in başrollerini paylaştığı dizide Emir'in sürprizi konağa bomba gibi düştü. Faruk için artık bu bardağı taşıran son damla oldu. Aileyi derinden sarsacak bir karar alacak. Kararın etkisi dalga dalga yayılırken gelen acı haberle Boranlar yıkıldı. Süreyya tüm yaşananlara karşı dirayetli durmaya çalışırken tahmin edemeyeceği bir durumla karşılaştı.  Herkes Süreyya’nın gerçekleri ne zaman öğreneceğini merakla bekliyor. Tüm yaşananlardan sonra Faruk, Süreyya ile beraber konaktan ayrılmaya karar veriyor. Ancak buna en çok üzülen kişi çok tehlikeli sularda yüzen İpek oluyor. Faruk’un aldığı bu kadar herkesi bir hayli sarsarken bir anda aileye çok kötü bir haber geliyor ve Murat çok ciddi bir kaza yapıyor. Gelen haberler de pek iyi değil. Süreyya ise her ne kadar güçlü durmaya çalışsa da daha fazla güçlü duramayacağı çok tuhaf bir tablo ile karşı karşıya kalıyor. Süreyya, Begüm ve Faruk hakkında ne düşünecek? Gerçekleri Süreyya’ya Faruk mu söyleyecek yoksa kendisi hiç de hoş olmayan bir şekilde mi öğrenecek? Süreyya, Begüm’e iyiden iyiye bağlanmaya başlamışken gerçekleri öğrendiğinde neler olacak? Faruk’un içinde Begüm ile alakalı yeni bir şeyler canlanmaya başlayacak mı? Tüm bunlar olurken içten içe kocasının ağabeyine aşık olan İpek ortalığı karıştıracak yeni hamleler yapacak mı? Tüm bu sorular yeni bölümde cevap buluyor.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler