İsimsizler 2. bölüm fragmanı yayında! İsimsizler yeni görevde

İsimsizler 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İlk bölümüyle sevilen dizide neler olacağı merak konusu

Dizi - Film - TV 28.03.2017, 15:19 28.03.2017, 15:34
İsimsizler 2. bölüm fragmanı yayında! İsimsizler yeni görevde

Kanal D ekranlarının yeni dizisi İsimsizler ilk bölümüyle izleyicilerden beğeni topladı. İsimsiz kahramanların vatan aşkı uğruna göze aldıklarını konu eden dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor. İsimsizler 2. bölüm fragmanı yayınlandı ve ipuçları verildi.


İsimsizler 2. bölüm fragmanı ​


2. bölüm özeti

İsimsiz kahramanların bu vatan için yeni bir görevi var! Fatih, bu vatan için hayatından vazgeçmeye hazır kahramanları bir araya toplar. Bu kahramanların şimdi başında canlı bomba tehlikesi vardır. Örgüt canlı bomba içeriğine devlet süsü vermeyi amaçlar. İsimsiz kahramanlar bu canlı bombayı durdurarak canların yok olmasını engelleyebilecek mi? Devletin bu kahramanlarını hangi tehlikeler bekliyor? 
isimsizler

İlk bölümde neler olmuştu?

Fatih Keskin, genç bir diplomattır. Yeni görev yerine gitmeye hazırlanırken Güneydoğu’daki önemli ilçelerden biri olan Virankaya’nın Kaymakamı Orhan Yağız’ın hain bir saldırı sonucu şehit edilmesi, kararını değiştirir. Amirleri ve ailesi, onu bu kararından döndürmek istese de başaramazlar.  Virankaya’da 7 kişilik bir ekip oluştururken, hem terörle mücadele etmeyi hem de Kaymakam suikastının perde arkasını çözmeye çalışır. Fatih Keskin, Güneydoğudaki teröre karşı mücadelede kendisiyle omuz omuza savaşacak 7 cesur adam seçer. Onlarla yürüyeceği tehlikeli yolculukta sadece teröristlerle mücadele değil, terörü organize eden uluslararası ilişkileri de çözmek gibi bir görev üstlenir. Bunu yaparken de yolu genç Doktor Elif ve onun çevresinden ayrılmayan bölgedeki kaosun mimarlarından  Otto ile kesişir.
isimsizler

Fatih Keskin, genç bir diplomattır. Yeni görev yerine gitmeye hazırlanırken Güneydoğu’daki önemli ilçelerden biri olan Virankaya’nın Kaymakamı Orhan Yağız’ın hain bir saldırı sonucu şehit edilmesi, kararını değiştirir. Amirleri ve ailesi, onu bu kararından döndürmek istese de başaramazlar. Kaymakam suikastının ilk ipuçlarına ulaşırken,  terör örgütü de Fatih’in ilk görev gününde ilçeyi ele geçirmek amacıyla büyük bir saldırıya hazırlanmaktadır. Bu saldırıda devlet içine sızmış paralel yapı ajanları, yabancı istihbaratçılar ve terör örgütü kol koladır. 

Oyuncular

Oyuncular: Uğur Güneş (Fatih), Bülent Alkış (Dayı), Sedat Mert (Olcay), Taner Ertürkler (Ahmet), Volkan Keskin (Kürşad), Çağkan Çulha (Murat), Musab Ekici ( Derman), Sera Kutlubey (Seher) ve Algı Eke (Elif)

Uğur Güneş kimdir?
Uğur Güneş kimdir?

Uğur Güneş, 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. TRT ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul’da rol alan Uğur Güneş, hayat verdiği Tuğtekin karakteri ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başarmıştı. Ankara’da dünyaya gelen ünlü oyuncu eğitim hayatını da burada tamamlamıştır. Urfalıyam Ezelden, Şeytan-ı Racim gibi yapımlarda rol alan başarılı oyuncunun yıldızı Diriliş Ertuğrul dizisi ile parlamaya başladı. Ekranların yeni yüzlerinden Uğur Güneş’in, İsimsizler dizisindeki karakteri ve oyunculuğu ile rakiplerini epeyce zorlayacak.

Bülent Alkış kimdir?
Bülent Alkış kimdir?

Dizi ve sinema oyuncusu olan Bülent Alkış, 1974 İzmir doğumludur. 9 Eylül Üniversitesi Konservatuarından mezun olan Alkış, 1992 yılında Konak Belediye Tiyatrosu ile İzmir’de sahne çalışmalarına başladı. Tiyatroya Alamanya’dan Bir Yar Gelir Bizlere oyununda postacı rolü ile merhaba dedi.

 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
halil 4 yıl önce
dayı imda t tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttccccc

Gelişmelerden Haberdar Olun

@