banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Hizmetçiler 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı!

Ekranların yeni dizilerinden olan Hizmetçiler'in 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda ise yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte o fragman...

Dizi - Film - TV 12.03.2020, 11:38
Hizmetçiler 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı!

İzleyenleriyle her hafta cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında buluşan Hizmetçiler dizisinin 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Seyircileri yeni bölümde neler bekleyecek? İşte yeni bölüme dair tüm detaylar...

HİZMETÇİLER 2. BÖLÜM 2. FRAGMANI

İLK  BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE HİZMETÇİLER 1. BÖLÜM ÖZETİ...

Küçük bir kasabada kendi halinde yaşayan Ela'nın hayatı İstanbul'un ünlü ailelerinden Atahanlıların torunlarının kaçırılmasıyla bir günde tümden değişir. Onu lüks bir sitenin kapısına getiren gerçeğin peşinden sürüklenirken hayat ona bu kez bambaşka bir oyun oynar.

Adına Cennet Konakları denen bu lüks sitede artık bir hizmetçidir. Birbirinden farklı zengin hayatları tanıdıkça herkesin gerçek yüzlerini de görmeye başlar. Üstelik tıpkı zenginler gibi onların evlerinde çalışan hizmetçilerin de sırları vardır.

Saklanan sırların ucu Atahanlıların kayıp hizmetçisine dayandığında Ela burada yaşayan hiç kimsenin masum olmadığını anlar. Hacer, Atiye ve Çiçek de yaşananların birer parçasıdır. Çünkü bu sitede hizmetçiler sadece evleri değil, patronlarının sakladığı “kirli” çamaşırları da temizlemektedir. İşin aslı Cennet Konakları'nda hiçbir şey göründüğü gibi değildir.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@