Hercai 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hercai 2. bölümüyle ekranlara geldi. Yeni dizide bu hafta neler oldu, Hercai 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 22.03.2019, 22:10
Hercai 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin yen dizisi Hercai 2. bölümüyle izleyicilerle buluştu. İlk bölümüyle beğeni toplayan dizi bu hafta da soluksuz takip edildi. Hercai 3. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak.

Hercai 2. bölüm özeti

Miran neredeyse hayatı boyunca hazırlandığı intikam planında artık sona ulaşmak üzeredir.

Ama hayatın kendisine hazırladığı sürprizler de kapıda bekliyor! Kin ve nefret besleyerek büyüdüğü Şadoğlu ailesinin torunu Reyyan'la vakit geçirdikçe kalbinin sesi farklı çıkmaya başlıyor. Her şeyin farkında olan Azize Aslanbey'in da bu durum karşısında farklı planları var. Aklı da kalbi de karışan Miran Aslanbey bu karışıklıktan nasıl kurtulacak? Tüm bu yaşananlara daha fazla dayanamayan Azat, Reyyan'ı düğünden vazgeçirmek için elinden geleni ardına koymuyor. Reyyan'ın kılına zarar gelmemesi için dünyayı karşısına almayı göze alan Azat, farkına varmadan büyük bir trajediye sebep oluyor.

Hercai 1. bölüm özeti

Midyat'a, İstanbullu bir iş adamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu'na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan'ı da ister. Ancak yörenin en güçlü aile reisi Nasuh'un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır. Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil. Nasuh, Miran'ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran'ın planlarından habersizdir. İki erkek arasındaki verilecek karar merakla beklenirken, gelen haber Reyyan ve Yaren'in hayatını derinden etkileyecektir. Midyat'ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı iş adamı ile Midyat'ın güzelliği dillere destan Reyyan'ı kavuşabilecek mi? Hercai ilk bölümünde, ilk görüşte aşk ile büyük bir sınava tanıklık edecek!
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@