Hekimoğlu 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hekimoğlu yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Timuçin Esen'in başrolde yer aldığı dizide neler oldu, Hekimoğlu 9. bölüm fragmanı çıktı mı? işte detaylar

Hekimoğlu 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'de izleyicilerle buluşan Hekimoğlu 8. bölümüyle ekranlara geldi. Kısa sürede büyük hayran kitlesine ulaşan dizi bu hafta da izleyicileri ekran başına topladı. Hekimoğlu 9. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Hekimoğlu 8. bölüm özeti

Hekimoğlu’nun yılın en önemli at yarışına iki özel davetiyesi vardır. Orhan, beraber gitme teklifine çok heyecanlansa da, onkoloji seminerini öne sürerek gidemeyeceğini söyler.  Oysa Orhan’ın Hekimoğlu’ndan sakladığı bir sırrı vardır. Hekimoğlu yarışa Zeynep’le gider. Bunlar olurken, Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde iki farklı vaka incelenmektedir. Leyla, kocası ünlü boksör Hamza Ertürk’ün  ihtiyacı olan böbreği verebilmek için doğmamış bebeğinden vazgeçebilecek midir? Aylin ve Murat çifti için yaşam mı daha önemlidir yoksa sadakat mi? Yeni ilaç mümessili Hekimoğlu’na ulaşabilmek için kimi kullanmaktadır? At yarışı, gerçekten de Zeynep’in umduğu gibi bir randevuya dönüşecek midir?

Hekimoğlu 7. bölüm özeti

16 yaşında bir çocuk, hemolitik anemi bulgusuyla Valide Atik Araştırma Hastanesine yatırılır.  İpek, Hekimoğlu’nun aldığı ağrı kesicilerin ona faydadan çok zarar verdiğini düşünmektedir. Hekimoğlu ve İpek, Hekimoğlu’nun bir hafta  ağrı kesici içmemesine karşın bir ay poliklinik görevi yapmaması konusunda iddiaya girerler. Ateş, geç kalan Mehmet Ali’yi polikliniğe kendi yerine yollar. Hasta Mehmet Ali’yi Hekimoğlu sanarak davranışlarını İpek’e şikayet eder. Hekimoğlu’nun ağrısı katlanılmaz hale gelse de, iddiayı kazanmakta kararlıdır. İpek ise, Hekimoğlu’nun polikliniğe gelen hastadan özür dilemesini ister.  Genç hastanın durumu gittikçe kötüleşirken, Mehmet Ali, Hekimoğlu’nun ilacını içmediği için mantıklı davranmadığını düşünür. Hekimoğlu iddiayı kazanabilecek midir? İpek, istediği özrü alabilecek midir? Görme yetisini kaybeden hastanın durumu düzelecek midir? En önemlisi Hekimoğlu kendisiyle yüzleşebilecek midir?

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 2 ay Önce

Hekimoğlu bayılıyorum efsane yeni bölüm fragmanı dört gözle bekliyoruz

SIRADAKİ HABER