Hekimoğlu 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hekimoğlu 22. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide neler oldu, Hekimoğlu 23. bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 20.10.2020, 22:14
Hekimoğlu 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'de ekranlara gelen Hekimoğlu 22. bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Ekranların sevilen dizisi yine hayranlarınını televizyon başına topladı. Hekimoğlu 23. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Hekimoğlu 22. bölüm özeti

Hekimoğlu ve Selin arasındaki sonu gelmeyen çekişmelerin dozu giderek yükselir. Öyle ki Hekimoğlu İpek’ten, Selin’i kovmasını isteyecek kadar ileri gider. İpek onun bu talebini ciddiye almasa da Hekimoğlu boş durmayacaktır. Selin’in özel hayatına dair bilgi edinmek için yapmadığını bırakmaz.

Bu sürece Selin’in kocası Metin de dahil olunca işler iyice kızışır. Diğer yandan dünyaca ünlü bir bisikletçi yarış esnasında fenalaşarak hastaneye getirilir. Doping aldığını inkar etmeyen sporcu giderek kötüleşince Hekimoğlu onu bu hale düşüren asıl sebebin peşine düşer. Bu arada doping konusunun basına sızması, an meselesidir. Bütün dünyada tanınan sporcu, kariyerini kötü bir sonla noktalamanın eşiğine gelir.
 

Hekimoğlu 21. bölüm özeti

Hekimoğlu yeni bir imajla hastaneye gelir. Herkesi şaşırtan bu ani değişimin sebebi merak konusu olurken Hekimoğlu’nun aklı ailesindedir. Şehir dışından gelecek olan anne ve babasıyla yiyeceği akşam yemeğini atlatmak için her yolu dener. Bu arada Hekimoğlu’nun yeni vakası üniversiteden yeni mezun genç bir adamdır. Ani elektrik çarpması hissiyle sürekli sarsılan gencin durumu giderek kötüleşir. Hekimoğlu ve ekibi hastalığın sebebini bulmaya çalışırken kökleri ta geçmişe uzanan bir aile dramını gözler önüne sererler.  İyi niyetle yapılan şeylerin nasıl felaketimiz olabileceği ortaya çıkar.

Hekimoğlu 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@