Hakan Muhafız'ın 2. Sezonu Yayınlandı!

Netflix' in sevilen dizilerinde olan Hakan Muhafız'ın 2. Sezon' u izleyenleriyle buluştu

Hakan Muhafız'ın 2. Sezonu Yayınlandı!

İlk Türk Netflix dizisi olan  Hakan: Muhafız 2. sezon bölümleri ile izleyici karşısına çıktı. Yeni sezonda kadroya eklenen yeni isimlerle zenginleşen dizide yine heyecan dolu bölümler seyircisini bekliyor.


HAKAN MUHAFIZ 2. SEZONA DAHİL OLAN OYUNCULAR KİMLER?

Hakan Muhafız dizisinin sezon finalinin son sahnesinde uyanan Ölümsüzler, dizinin gizemini artırmıştı. Ölümsüzler arasında Saygın Soysal'ın canlandırdığı Mergen ve Rüya karakteri ile Burçin Terzioğlu'nu izleyeceğiz.

Başarılı iki ismin yanında Engin Öztürk, Boran Kuzum, Ayşe Melike Çerçi ve usta oyuncu Çiğdem Selışık Onat da yeni sezonda kadroya katılan isimler arasında yer alıyor. Engin Öztürk'ü son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan ve erken final kararı ile takipçilerini üzen Yüzleşme dizisinde özlemiştik. Boran Kuzum da bu sene Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Şahin Tepesi adlı dizide başrolde yer alıyordu.

Ölümsüzler karakterlerden birisi ile izleyici karşısına çıkan Ayşe Melike Çerçi'yi ise Avlu, Masum Değiliz, Medcezir gibi dizilerde izledik... Altın Portakal Ödüllü usta isim Çiğdem Selışık Onat ise günümüze dek pek çok sinema ve dizi projesinde izleyici ile buluştu.İLK SEZONDA NELER OLMUŞTU?

Dizinin ilk sezonunda sıradan ve gündelik hayat dertleri ile uğraşan Hakan'ın Muhafız olduğunu öğrenmesini izledik. Asırlardır süregelen bir mücadelede, hiç beklemediği olaylar ve kişilerle karşılaşan Hakan, bir taraftan da en sevdiklerinin elinden alınmasına şahit oldu... Muhafızlık yolunda Sadıklar ile birlikte giriştiği yolda, bir de Leyla'ya aşık olan Hakan'ın yeni hayatına uyum sağlama süreci ilk sezonda izleyici karşısına çıkartılmıştı.

YENİ SEZONDA NELER YAŞANACAK?

Ölümsüzlere karşı giriştikleri mücadelede Hakan ve Sadıklar, artık daha büyük bir tehlikenin içerisindeler. Çünkü Hakan'ın kanı, tüm muhafızların uyanmasına yardımcı oldu! Ölümden döndürmeye çalıştıkları Leyla ise taşıdığı ölümsüz kanı ile yeni sezonda hangi tarafı seçecek, bunu ilerleyen bölümlerde öğreneceğiz. Büyük bir heyecanla beklenen Hakan: Muhafız dizisi ikinci sezon tüm bölümleri ile şu anda Netflix'te izleyici karşısında...
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513