banner536

banner526

banner513

Gülperi 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gülperi 3. bölümüyle ekranlara geldi. Yeni dizide neler oldu, Gülperi 4. bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 28.09.2018, 22:55
Gülperi 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV'nin yeni dizisi Gülperi 3. bölümüyle izleyenleriyle buluştu.Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in başrolde yer aldığı dizi ilk bölümleriyle beğeni kazandı. Gülperi 4. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak.

Gülperi 3. bölüm özeti

Gülperi'nin küçük oğlu Can'ın ilk kez annesine sarılması izleyenleri derinden etkiledi. Can'ın annesine moral verdiği sahnede "Sen söylerdin, her şey geçer diye!" sözleri Gülperi'yi gözyaşlarına boğdu. Gülperi'nin ilk kez oğluna sarıldığı, öpüp kokladığı anlar izleyenlerin yüreklerine su serpti.  

Gülperi 2. bölüm özeti

Velayet davasını kazanan Gülperi’yi artık daha zor günler beklemektedir. Yakup’un planıyla gözünün önünde kaçırılan Bedriye’nin peşinden Taşkınhan’a giden Gülperi, yıllardır maruz kaldığı düşmanlık ve kinle yeniden mücadele etmek zorunda kalır. Bedriye’yi ararken elinden gelen her şeyi yapar ve bu durum Yakup’u çok sinirlendirir. Kadir bu mücadelede Gülperi’nin yanında olup ona en büyük desteği veren kişi olmaya devam eder, Taşkınhan’a birlikte giderler. Ancak kendi ailesindeki sorunlar da onun yokluğunda kontrolü dışında büyümektedir. Hasan ve Can da anneleriyle birlikte Taşkınhan’a giderler. Ancak Hasan dedesinin evinde kalabilmek için elinden geleni yapmaya hazırdır. Gülperi dik durarak Yakup’a direnmeye devam eder. Yakup’un planı ise Bedriye’yi yeğeni Ali’yle evlendirmektir. Yakup, Gülperi’nin inatçı ruhuyla baş edebilmek için Bedriye’ye kavuşması karşılığında ona bir teklifte bulunur. Bu teklif karşısında Gülperi çok zor bir seçimle baş başa kalacaktır.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@