Gülperi 25. bölüm fragmanı çıktı mı?

Gülperi 24. bölümü ile yayınlandı. Show TV'de ekranlara gelen dizide neler oldu, Gülperi 25. Bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 15.03.2019, 23:16
Gülperi 25. bölüm fragmanı çıktı mı?

Show TV'de yayınlanan Gülperi 24. bölüm ile ekranlara geldi. Kısa sürede beğeni toplayan dizi bu hafta da hayranlarını ekran başına kilitledi. Gülperi 25. bölüm fragmaı ise henüz çıkmadı. Çıktığında burada olacak.

Gülperi 24. bölüm özeti

Anne ve babasının evlenmesini isteyen Artemis’in konuşmalarını duyan Gülperi’nin darmadağın olduğu tanıtımda, Can’ı hastaneye götüren Hasan ve Bedriye’nin başında annelerinin olmaması doktorun dikkatini çekiyor. Gülperi ve Kadir’in evlendiğini öğrenen ve öfkeden deliye dönen Hasan’ın, “Oğlum deme bana. Senin tek kıymetlin Kadir’miş. Git kocana git!” sözleri Gülperi’nin kalbine bir bıçak gibi saplanırken, Gülperi’den vazgeçmeyen Kadir, “Ancak gerçekler hepimizi iyileştirebilir Gülperi. Biz beraber olursak her şeyin üstesinden geliriz!” sözleriyle ona güç veriyor.

Gülperi 23. bölüm özeti

Hasan ve Artemis’in birlikteliğini öğrenen Kadir’in tepkisiyle herkesi şaşırttığı, Gökhan ve Hasan’ın hesaplaştığı tanıtımda Selen, Artemis’e “Savaş daha yeni başlıyor!” sözleriyle meydan okuyor. Çocuklar, Kadir ve Gülperi arasında olanları öğrenmeye çalışırken, Hasan’ın bulduğu belge tüm dengeleri değiştireceğe benziyor. Eyüp’ün sinir krizi geçirdiği anlar dikkat çekerken, yere yığılan Artemis’e neler olacağı merakla bekleniyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@