Gülizar 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gülizar 4. bölümü ile ekranlara geldi. Yeni dizide bu hafta neler oldu, yeni fragman çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 10.02.2018, 22:51
Gülizar 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cumartesi günleri Kanal D'de izleyici ile buluşan Gülizar 4. bölümüyle ekranlara geldi. Bu hafta dizide; Gülizar ve Fettah sonunda keşfedilmiştir,  Veysel geçmişini saklamaya çalışmaktadır... Gülizar 5. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Çıktığında burada olacak.

Gülizar 4. bölüm özeti

Teksoy, Murat’ın arabasının izini sürüp sonunda çiftliğin kapısına dayanmıştır. Gülizar ve Suzan çiftlikte kalmanın kendileri için daha güvenli olduğuna karar verirler ve Hayriye’nin onlar için hazırlattığı eve yerleşirler. Bu arada Mine ve Murat’ın nişan hazırlıkları da hız kazanmıştır. Veysel ise bunca yıldır herkesten sakladığı karanlık geçmişinin ortaya dökülmemesi için çok büyük bir çaba göstermektedir.

Gülizar ve Fettah söyledikleri şarkı ile sonunda keşfedilmişlerdir. Hayallerine bir adım daha yaklaşan ikili, henüz kendilerini keşfeden müzik prodüktörü Kartal'dan habersizdir... Kartal ise Gülizar'ı mutlaka bulmayı kafasına koymuştur. Öte yandan çiftlikte durumlar karışmıştır. Bir yandan Mine ve Murat'ın nişan hazırlıkları sürerken diğer yandan Veysel'in geçmişinden gelen kişi herkesi tedirgin eder. Veysel'in çok çekindiği Rüştü, hapisten çıkmıştır. Peki Rüştü'nün ortaya çıkması ne gibi gelişmelere yol açacaktır? Geçmişe dair saklanan sırlar ortaya çıkacak mıdır?

Gülizar 3. bölüm özeti
Sepetçi Ailesi'nde ortalık iyice karışıyor, Murat ise bu kaostan Gülizar'ı uzak tutmaya çalışıyor! Çiftlikte gerginlik artıyor. Bir anda bu durumların ortasında kalan Gülizar'ın yardımına ise Murat yetişiyor. Murat'ın bu davranışları ise Gülizar ve onu günden güne daha da yakınlaştırmaya başlıyor

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@