banner556

>

Gülizar 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gülizar 2. bölümüyle ekranlara geldi. İlk bölümleriyle beğenilen dizide neler oldu? Gülizar 3. bölüm fragmanı da çıktı, işte detaylar

Dizi - Film - TV 28.01.2018, 08:46 28.01.2018, 09:59
Gülizar 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin yeni dizisi Gülizar 2. bölümüyle ekranlara geldi. İlk bölümüleriyle beğenilen dizide bu hafta Gülizar babasının ölümüyle sarsıldı. Gülizar 3. bölüm fragmanı da yayınlandı. Heyecan gelecek hafta da kaldığı yerden devam edecek. 

Gülizar 3. bölüm fragmanı
Gülizar 2. bölüm fragmanı ve özeti

Gülizar, babasının ölümüyle beklenmedik durumların tam ortasında kalıyor! Tanımaya bile fırsat bulamadığı babasını kaybetmesinin ardından çiftlikte kalması neredeyse imkansız hale gelen Gülizar haklarını almak üzere adımlar atmaya başlar. Bu arada İzmir’den kaçarken geride bıraktığı Suzan ve Fettah için de büyük endişe duymaktadır. Fettah ise yaralı halde yattığı hastanede bile boş durmamakta, Şerif ve Teksoy’u zora sokacak hamleler yapmaktadır. Murat, aileyi karşısına almak pahasına da olsa kendisine emanet edilen Gülizar’ı korumaya kararlıdır. 

Gülizar 1. bölüm özeti
İzmir’de kendi düşleriyle yaşayan Gülizar, bir anda büyük bir belaya bulaşır. Ölüm döşeğinde olan büyük çiftlik ve mandıraların sahibi Mehmet Rıfat, ailesine evlilik dışı bir kızı olduğunu ve onu da mirasına dahil ettiğini açıklar.  Gülizar, peşindeki beladan kaçarken kendisini büyük bir servetin mirasçısı olarak bulur. Geçmiş yaşamı Gülizar’ı rahat bırakacak mı? Getirildiği güzel çiftlikte yeni, kalabalık ailesi onu nasıl karşılayacak?

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@