Gülizar 2. bölüm fragmanında Gülizar babasının ölümüyle sarsılıyor

Cumartesi günleri yayınlanan Gülizar 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta yeni dizide neler olacak? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 26.01.2018, 14:31
Gülizar 2. bölüm fragmanında Gülizar babasının ölümüyle sarsılıyor

Kanal D'nin yeni dizisi Gülizar'ın 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde yer aldığı dizide bu hafta; Gülizar babasının ölümüyle sarsılırken, Murat ona sahip çıkmakta çok kararlı olduğunu gösterir...

Gülizar 2. bölüm fragmanı ve özeti

Gülizar, babasının ölümüyle beklenmedik durumların tam ortasında kalıyor! Tanımaya bile fırsat bulamadığı babasını kaybetmesinin ardından çiftlikte kalması neredeyse imkansız hale gelen Gülizar haklarını almak üzere adımlar atmaya başlar. Bu arada İzmir’den kaçarken geride bıraktığı Suzan ve Fettah için de büyük endişe duymaktadır. Fettah ise yaralı halde yattığı hastanede bile boş durmamakta, Şerif ve Teksoy’u zora sokacak hamleler yapmaktadır. Murat, aileyi karşısına almak pahasına da olsa kendisine emanet edilen Gülizar’ı korumaya kararlıdır. 

Gülizar 1. bölüm özeti
İzmir’de kendi düşleriyle yaşayan Gülizar, bir anda büyük bir belaya bulaşır. Ölüm döşeğinde olan büyük çiftlik ve mandıraların sahibi Mehmet Rıfat, ailesine evlilik dışı bir kızı olduğunu ve onu da mirasına dahil ettiğini açıklar.  Gülizar, peşindeki beladan kaçarken kendisini büyük bir servetin mirasçısı olarak bulur. Geçmiş yaşamı Gülizar’ı rahat bırakacak mı? Getirildiği güzel çiftlikte yeni, kalabalık ailesi onu nasıl karşılayacak?

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@