Gelin Evi'nde haftanın finali yapıldı! Gelin Evi'nde hafatnın birincisi...

Sevilerek takip edilenprogramlardan Gelin Evi'nde haftanın finali gerçekleştirildi. Haftanın birincisi belli oldu

Gelin Evi'nde haftanın finali yapıldı! Gelin Evi'nde hafatnın birincisi...
banner432

Show TV ekranlarında yayınlanan “Gelin Evi”nde haftanın birincisi belli oldu. “Gelin Evi”nin final gününün ev sahibi Merve Kahraman Orta. Merve’nin evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu. 

 “Gelin Evi”nde bu hafta; 22 yaşındaki Derya Arslan, 22 yaşındaki Zekiye Yıldız, 26 yaşındaki Esra Fındık, 26 yaşındaki Şenay Yolaçan ve 24 yaşındaki Merve Kahraman Orta yarıştı. 

NEVRESİM TAKIMI VE BATTANİYE HEDİYE ETTİLER!
Eve gelen yarışmacılar ilk olarak hediyelerini verdi. Merve, kendisine gelen hediyeyi büyük dikkatle açtı. Paketinin içerisinden çıkan ‘nevresim takımı ve battaniye’’yi gören Merve,  sevindiğini belirterek diğer yarışmacılara teşekkür etti.

BÜTÜN EVİ İNCELEDİLER!
gelin evi haftanın birincisi

 
Haftanın finalinde Merve, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamaya çalıştı. Eve gelen yarışmacılar kahvelerini içtikten sonra evi gezerek eleştirilerde bulundu. Evin dekorasyonundan mobilyalara kadar her şeyi değerlendiren yarışmacılar, kendi zevklerine göre eleştiriler yaptı. Daha sonra çeyizleri inceleyen yarışmacılar, yorumlarını paylaştı.

EŞİNİN HAFIZASINI ZORLADI!

Daha sonra eşini telefonla arayan Merve, geçmişe dönük sorular sordu. Merve, sorduğu sorularla eşine zor anlar yaşattı. Sorduğu iki sorudan birine doğru cevap alabilen Merve, bu duruma biraz kızdığını söyleyerek eşinin önemli olan soruyu doğru bildiğini söyledi.
gelin evinde neler oldu

HAFTANIN BİRİNCİSİ; MERVE!
 
Zorlu bir haftanın ardından diğer yarışmacılardan fazla puan alarak rakiplerini geride bırakan Merve Kahraman Orta, altınları kazanmış oldu. 5 günün ardından 26 puan alan Merve, 5 tam altının ve 5 bileziğin sahibi oldu. Birinciliği öğrenen Merve, gözyaşlarına hakim olamadı.
 
Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2016, 15:41

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE