7m

7m

hyundai

Fİ Çİ finali ne zaman? Çİ 8. bölüm fragmanı çıktı mı?

Oldukça büyük bir izleyici kitlesine hitap eden Fİ Çİ'nin ne zaman final yapacağı belli oldu. Peki Çİ 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 23.01.2018, 12:12 23.01.2018, 12:42
Fİ Çİ finali ne zaman? Çİ 8. bölüm fragmanı çıktı mı?
Fİ yani ikinci sezondan itibaren ismi Çİ olan dizide heyecan dinmiyor. PUHU TV'de yayınlanan online dizide son bölümde izleyici ekran başına kilitlenmişti. Çİ 8. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Fİ Çİ NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

PUHU TV'de ekranlara gelen dizi için hayranlarına kötü haber geldi. Kanalın twitter hesabından yapılan duyuruda Çİ'nin 3 bölüm sonra sona ereceğini açıkladı. İzleyiciler artık son 3 bölüm için geri sayıma geçti.

Çİ 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Duru ve Deniz'in yakınlaşmasından sonra ortalık fena halde karıştı. Duru, bu yakınlaşmadan sonra hem Deniz, hem de Can Manay'dan uzak durması gerektiğini fark etti. Diğer yandan Duru ve Deniz'in yakınlaşmasını gören Bilge ise tüm dikkatleri üzerine çekti. Bilge, gördüklerini önce Duru'ya ardından Eti'ye anlattı. Duru, Bilge'nin bilmesiyle iyice telaşlandı ve Can Manay'dan ayrılmaya karar verdi. Eti ise bu durumun Can Manay'ın öğrenmemesi gerektiğini savunarak, çok kötü şeyler olacağını Bilge ve Duru'ya ifade etti. Can Manay, Eti'den uzaklaşma kararıyla Eti'nin duygularını derinden sarstı. Bu durumu kaldıramayan Eti ise intihar etme girişimindeyken Can'a, Duru'nun onu aldattığını söyledi ve kendi canına kıydı. Özge, hedeflediği dosyayı Sadık'tan almayı başardı. O dosyada, Can Manay'ın geçmişindeki tüm bilgiler yer alıyor. Özge o dosyanın gerçekliğinden sonra Duru için tekrar bir adım attı ve Duru'nun yanına giderek, Can Manay'dan kaçması gerektiğini söyledi. Zaten Can Manay'dan ayrılma kararı alan Duru, bu durumun ciddi oluşuyla da kaçma fikrine kendini alıştırdı. Eşyalarını ve pasaportunu almak için eve giden Duru, tam evden çıkacakken kapıyı açtığı gibi karşısında Can Manay'ı gördü. Elinde valizle evden çıktığını gören Can Manay ise yüzündeki ifadeyle tüm izleyici heyecanlandırdı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@