Fazilet Hanım ve Kızları 47. bölüm fragmanı yayında mı?

Fazilet Hanım ve Kızları 46. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide neler oldu, yeni bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 12.05.2018, 23:19
Fazilet Hanım ve Kızları 47. bölüm fragmanı yayında mı?

Star TV'de ekranlara gelen Fazilet Hanım ve Kızları 46. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Sevilen dizi bu hafta da izleyenleri ekran başına topladı. Fazilet Hanım ve Kızları 47. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Çıktığında burada olacak.

Fazilet Hanım ve Kızları 46. bölüm özeti

Sinan’ın Hazan üzerinde kurduğu baskı arttıkça Hazan’ın hafızasını kaybetmediğini anlaması uzun sürmez. Gerçeklerle tehdit edilen Hazan, Yağız’ı kaybetmemek adına Sinan’a boyun eğmek zorunda kalırken, Yağız babasının Kerime’yi sakladığından emin herkesten gizli Cemal Yıldız’ın peşine düşer. Özenerek kurduğu planıyla bir yandan Gökhan’ın güvenini kazanırken diğer yandan Yasemin’i köşeye sıkıştıran Kudret, Egemenler için büyük tehlikedir. Hazan’ın acısına dayanamayan Fazilet tehlikeli bir oyuna girer. Annelik içgüdüsü Fazilet’i Yasemin’in kucağına atarken Yasemin’in de tek umudu Fazilet’tir. Nefret dolu intikam planını ince ince işleyen Sinan abisinin ihanetinin belgesiyle karşılaştığında oyun artık daha sert hal alırken, Yağız etrafına örülen gizemi çözmeye adım adım yaklaşır. Hiç beklemediği anda karşısında Kudret’i gören Fazilet ise geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Fazilet Hanım ve Kızları 45.bölüm özeti

Sinan, hafıza kaybı yalanıyla sonuçları herkes için yıkıcı olacak olan intikam oyununun ilk adımlarını atar. Sinan’ın durumu, Hazım’ı Yağız ve Hazan’la bir kez daha karşı karşıya getirir. Yağız, kardeşi uğruna Hazan’ı bir kez daha yaralamak zorunda kalırken, Sinan’ın hedefinde sadece Hazan değil, Fazilet de vardır. Sinan’ı görmek isteyen Kerime’nin baskısı altında bunalan Hazım’ın bir anlık tedbirsizliği Yağız’ın var gücüyle Kerime’nin peşine düşmesini sağlar. Yağız, adım adım büyük gerçeğe yürürken Sinan’ın tehdidine boyun eğmek zorunda kalan Fazilet ise, kızını elleriyle ateşe attığından habersiz, kendini Sinan’ın planlarının bir parçası olarak bulur.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@