Fazilet Hanım ve Kızları 44. bölüm fragmanı çıktı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları 43. bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümde neler oldu, yeni fragman yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 14.04.2018, 23:01
Fazilet Hanım ve Kızları 44. bölüm fragmanı çıktı mı?

Star TV'de ekranlara gelen Fazilet Hanım ve Kızları 43. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Sevilen dizide bu hafta Hazan gitmek istese de Yağız onu bırakmamakta kararlı olduğunu gösterir... Fazilet Hanım 44. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak.

Fazilet Hanım ve Kızları 43. bölüm özeti

Hazan gitmeye, Yağız dur dememeye kararlı...Hazan’ın duygularını öğrenen Sinan nerede patlayacağı belli olmayan serseri mayına döner. Yağız ve Hazan ise kalplerine dur deyip vedalaşmayı başarır. Hazan gitmeye, Yağız dur dememeye kararlıdır. Sinan’ın dinmek bilmeyen öfkesi tehlikeli bir hal alırken, oğlu için endişelenen Hazım’ın Yağız’a verdiği tepki, Yağız için kırılma noktası olur. Yağız kalbinin sesini dinleyerek Hazan’a doğru büyük bir adım atar. Hazan’ın veda günü, aşıklar için yasakların bir kenara atıldığı tek bir güne dönüşür. Diğer yanda, boşanmak için harekete geçen Ece, hayatının sırrını öğrenen Yasin’den çok ağır bir darbe alır. Her iki kızının da cephesinde işler ilk kez Fazilet’in kontrolünden çıkarken, Sinan’dan gelen kötü haber ortalığı alt üst eder.

Fazilet Hanım ve Kızları 42. bölüm özeti

Yağız ve Hazan, yaşadıkları anın etkisinde ne yapacaklarını bilemezken Sinan’ın gelmesiyle dengeleri tamamen bozulur. Üzerlerindeki duygusal baskı giderek artarken, Hazan duygularını kalbine gömüp her şeyi geride bırakmaya kararlıdır. Ece, Hazım’ın teklifiyle boşanmaya giden yolda atacağı adıma karar vermeye çalışırken Şükriye’nin ani ölümü Yasin’i tamamen yıkmıştır. Şükriye’nin mektubunun peşinde olan Fazilet, tüm dikkatini Ece ve Yasin cephesine vermişken, Hazan’ın Almanya kararı ile altüst olur. Fazilet’in tüm planlarına rağmen annesinin mektubunu bulan Yasin sonunda hayatının gerçeği ile yüz yüze kalırken, kızının Yağız yüzünden gidecek olmasını hazmedemeyen Fazilet’in tepkisi ortalığı karıştırır. Hazan’ın duygularını itiraf ettiği ses kaydının Nil’in eline geçmesiyle Yağız ve Hazan için çember daralır. Üzerlerindeki baskı ve kalplerindeki fırtınayla birbirlerinden kaçmaya çalışan aşıklar, kendilerini hiç hazır olmadıkları bir yüzleşmenin içinde bulur.
 

Yorumlar (1)
Aygün Kayikci 3 yıl önce
Sinan diziden ayrılmasın ben sinan için izliyordum sinan çıkarsa bida izlemem hazali sevmiyorum Sinan la yağızın arasını bozdu Hazal çıksın diziden

Gelişmelerden Haberdar Olun

@