7m

7m

hyundai

tamfinans

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? 90. Bölüm yayınlanmayacak

Televizyon ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanmayacak. İzleyiciler dizinin neden yayınlanmadığını merak ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? İşe detaylar…

Dizi - Film - TV 06.02.2018, 19:19
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? 90. Bölüm yayınlanmayacak

ATV ekranlarında izleyici ile buluşa ve herkesi ekrana kilitleyen fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanmayacak. Yeni bölümünden yayınlanmayacağı merak edilirken işleyiciler konu ile ilgili internette arama yapıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? Büyün detayları haberimizde bulabilirsiniz.


Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Tarık Ünlüoğlu, Olgun Şimşek, Mesut Akusta, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Kababa, Sabina Toziya, Kenan Çoban,  Turgay Tanülkü, Haydar Şişman, Yalçın Hafızoğlu, İrem Sultan Cengiz’in rol aldığı dizinin 90. Bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Bunun nedeni ise kanalın Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final karşılaşması olan Gençlerbirliği Beşiktaş maçını yayınlayacak olması. Karşılaşma saat 20:30’da başlayacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümünün ise 13 Şubat 2018 Salı günü yayınlanması bekleniyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? 90. Bölüm yayınlanmayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 89. Bölümde neler oldu?

Güçleri birleştirme zamanı

Davut'un yaşadığı gerçeğini öğrenen Hızır'a ikinci sürpriz, Ünal ile iş birliği içinde olan Hızır Ali'den gelir. Yakınları tarafından aldatıldığını düşünen Çakırbeyliler, onlardan habersiz çevrilen oyunun büyüklüğü karşısında sarsılırlar. Uluslararası güçlerin savaşında bir adım önde olabilmek adına Hızır da bu oyuna katılmak, Pudra Hakkı ile uzlaşmak zorundadır. Ekrem'e kadar uzanan düşman zincirinin halkaları tek tek ortaya çıkarılıp yok edilene kadar da hep birlikte hareket etmek gerekecektir. Meryem'in aklı ise bir an önce cezaevinden çıkmasını beklediği oğlundadır. Bunun için Ceylan'dan yardım isteyen Meryem, oğlunu orada son kez ziyaret ettiğini düşünürken duydukları karşısında hayrete düşer. Annesinin karşısına eskisinden farklı biri olarak çıkan Ömer'in dönüşümü, bundan sonrası için seçtiği yolun göstergesidir.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@