Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. Bölüm fragmanı - 98. Bölümde neler oldu?

Sevilen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. Bölümü ile ekranlara geldi. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. Bölüm fragmanı ve daha fazlası bu sayfada.

Dizi - Film - TV 10.04.2018, 21:03
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. Bölüm fragmanı - 98. Bölümde neler oldu?

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan ve önemli bir seyirci kitlesine sahip olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. Bölümü ile ekranlara geldi. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. Bölüm fragmaı ve bütün detaylar bu sayfada olacak.


Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. Bölüm Fragmanı

Yayınlanan bölüm sonrasında gelecek haftaya dair ipuçlarını barındıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. Bölüm fragmanı yayınlandığında bu sayfada olacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. Bölüm fragmanı - 98. Bölümde neler oldu?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. Bölümde neler oldu?

"Ölmek neymiş öğrensinler bakalım!"

Hızır Çakırbeyli şüphelerinde yine yanılmamış, arkasından iş çevirdiğini düşündüğü Alparslan'ı takip ederek Meryem ve Ceylan'ı hastanede gafil avlamıştır. Karısının ölümle burun buruna geldiğini öğrenen Hızır'ı kontrol etmek kolay olmayacaktır. Tüm masanın bir araya geldiği toplantıda, Çakırbeyli Ailesi'ne silah doğrultanların arkasında kim varsa, ne pahasına olursa olsun yok edileceği konusunda anlaşılır. Böylece sevdiklerine dokunanlara neler yapabileceklerini gösteren Çakırbeyliler düşmanlarından gelecek yeni tehlikelere karşı da önlem almış olurlar. Bu güç gösterisinin hemen ardından yıllardır hapiste olan, normal şartlarda da kolay kolay dışarı çıkması beklenmeyen Reşit adlı bir bela ortaya çıkar. Masadan alacaklı olduğunu söyleyerek karşısına dikilen bu belayı başından savmak isteyen Hızır bunu kolay kolay başaramayacaktır.

97. Bölümde neler oldu?

"Hızır'ı yok etmek istiyorsanız sevdiklerini hedef almalısınız!"

Canını kurtarmak için yurtdışına gitme planları yapan Servet ölümünden kaçamamış, Güneş'in tetikçilerinin kurbanı olmuştur. Büyük kayıplarına sessiz kalamayacak Çakırbeyliler derhal intikam peşine düşerler. Tetiği çekenden ziyade, bu ölüm emrini verenle ilgilenen Hızır karşılık vermekte geç kalmaz. Hızır'ı bitirmek için sevdiklerine dokunmak gerektiğini bilen düşmanları da yaptıkları ölüm listesinde ilk sıraya Meryem'i alarak aileyi derdinden sarsacak hamle için harekete geçerler. Meryem ise çocuğunu doğurmak uğruna çoktan kendi canından geçmiştir. En sevdiğini korumak adına tüm kötü haberleri evinden uzak tutmaya çalışan Hızır'ın onu yıkacak asıl kötü haberi öğrenmesi ise an meselesidir.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@