Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. bölüm fragmanı çıktı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 97. bölümü ile izleyicileriyle buluştu. Fenomen dizide bu hafta neler oldu, neler yaşandı, yeni fragman yayınlandı mı?

Dizi - Film - TV 03.04.2018, 23:10
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. bölüm fragmanı çıktı mı?

ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 97. bölümü ile ekranlara geldi. Fenomenj dizi bu hafta da izleyenleri ekran başına kilitledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 97. bölüm özeti

Canını kurtarmak için yurtdışına gitme planları yapan Servet ölümünden kaçamamış, Güneş'in tetikçilerinin kurbanı olmuştur. Büyük kayıplarına sessiz kalamayacak Çakırbeyliler derhal intikam peşine düşerler. Tetiği çekenden ziyade, bu ölüm emrini verenle ilgilenen Hızır karşılık vermekte geç kalmaz. Hızır'ı bitirmek için sevdiklerine dokunmak gerektiğini bilen düşmanları da yaptıkları ölüm listesinde ilk sıraya Meryem'i alarak aileyi derdinden sarsacak hamle için harekete geçerler. Meryem ise çocuğunu doğurmak uğruna çoktan kendi canından geçmiştir. En sevdiğini korumak adına tüm kötü haberleri evinden uzak tutmaya çalışan Hızır'ın onu yıkacak asıl kötü haberi öğrenmesi ise an meselesidir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 96. bölüm özeti

Etrafındakilerin sağlığıyla ilgili söylediklerine aldırış etmeyen Meryem, çocuğunu doğurmak konusunda kararlıdır. Aldığı bu zor karar sonucunda, ardında bırakacaklarını emanet edebileceği tek kişi ise Ceylan'dır. Hızır'a olan düşkünlüğü herkes tarafından bilinen Ceylan, son zamanlarda yakınlaşmaya başladığı Meryem'in bu arzusu sonucu kazanmakla kaybetmek arasında bir yerde kalır. Diğer tarafta da olaylar durulmak bilmez. Ekrem, Güneş ve Hakkı'nın masaya oturma hazırlığı yaptığı günlerde, Çakırbeylilerin atacağı her yanlış adım aileden birinin kaybına sebebiyet verebilir. Düşmanlarıyla savaşırken dahi gücünü ailesinden aldığını söyleyen Hızır, onu güçsüz bırakabilecek şeyin de ailesi olduğunu, yaşayacağı yeni kayıpla tekrar görecektir.

 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@