banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91. yen bölüm fragmanı yayında mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. bölüm ile ekranlara geldi. Fenomen dizide neler oldu yeni fragman çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 13.02.2018, 22:43
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91. yen bölüm fragmanı yayında mı?

ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Hükümdar Olmaz 90. bölümü ile ekranlara geldi.Sevilen dizide bu hafta yine heyecan doruktaydı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 91. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. bölüm özeti

Hızır, Hakkı'nın muhasebecisini alarak ailesinin tehlikeye girmesine neden olmuştur. Meryem ve Ömer'i canı pahasına koruyan Hurşit'in durumu ağırdır. Hastaneden gelecek iyi haberi bekleyen Hızır, diğer taraftan ona rest çeken Şahin Ağa'nın başına buyruk hareket edip kendini tehlikeye atmasından korkmaktadır. Girişeceği savaşta Yaşar ile birlikte hareket etmeyi planlayan Şahin Ağa'yı kararından döndürmek mümkün olmayacaktır. Ekrem, Ünal ile yaptığı toplantıda uzlaşmaya gitmek gerektiğini yineleyerek, Hakkı üzerinden çevirdiği oyununa devam eder. Ünal, Hızır'ı büyük planlarının ortaya çıkmaması için ikna etmek zorundadır. Hızır'ın Servet'e hazırlattığı bomba ise beklenen uzlaşmanın zor olacağının kanıtıdır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 89. Bölümde neler oldu?

Güçleri birleştirme zamanı

Davut'un yaşadığı gerçeğini öğrenen Hızır'a ikinci sürpriz, Ünal ile iş birliği içinde olan Hızır Ali'den gelir. Yakınları tarafından aldatıldığını düşünen Çakırbeyliler, onlardan habersiz çevrilen oyunun büyüklüğü karşısında sarsılırlar. Uluslararası güçlerin savaşında bir adım önde olabilmek adına Hızır da bu oyuna katılmak, Pudra Hakkı ile uzlaşmak zorundadır. Ekrem'e kadar uzanan düşman zincirinin halkaları tek tek ortaya çıkarılıp yok edilene kadar da hep birlikte hareket etmek gerekecektir. Meryem'in aklı ise bir an önce cezaevinden çıkmasını beklediği oğlundadır. Bunun için Ceylan'dan yardım isteyen Meryem, oğlunu orada son kez ziyaret ettiğini düşünürken duydukları karşısında hayrete düşer. Annesinin karşısına eskisinden farklı biri olarak çıkan Ömer'in dönüşümü, bundan sonrası için seçtiği yolun göstergesidir.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@