Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. Bölüm Fragmanı - 89. Bölümde neler oldu?

Fenomen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile yine izleyiciyi ekrana kilitledi. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. Bölüm Fragmanı ve bütün ayrıntılar bu sayfada.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. Bölüm Fragmanı - 89. Bölümde neler oldu?

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan ve her bölümde nefesleri kesen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile yine heyacanı doruğa çıkardı. Şimdi bir sonraki bölümde neler olacağı merak ediliyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. Bölüm Fragmanı ve detaylar haberimizde.


Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Tarık Ünlüoğlu, Olgun Şimşek, Mesut Akusta, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Kababa, Sabina Toziya, Kenan Çoban,  Turgay Tanülkü, Haydar Şişman, Yalçın Hafızoğlu, İrem Sultan Cengiz’in rol aldığı dizinn yayınlanan bu akşam ki bölümünde yaşananlar şu şekilde;

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. Bölüm Fragmanı - 89. Bölümde neler oldu?

"Önemli olan kendini bilmek, yolunu bilmek..."

Davut'un yaşadığı gerçeğini öğrenen Hızır'a ikinci sürpriz, Ünal ile iş birliği içinde olan Hızır Ali'den gelir. Yakınları tarafından aldatıldığını düşünen Çakırbeyliler, onlardan habersiz çevrilen oyunun büyüklüğü karşısında sarsılırlar. Uluslararası güçlerin savaşında bir adım önde olabilmek adına Hızır da bu oyuna katılmak, Pudra Hakkı ile uzlaşmak zorundadır. Ekrem'e kadar uzanan düşman zincirinin halkaları tek tek ortaya çıkarılıp yok edilene kadar da hep birlikte hareket etmek gerekecektir. Meryem'in aklı ise bir an önce cezaevinden çıkmasını beklediği oğlundadır. Bunun için Ceylan'dan yardım isteyen Meryem, oğlunu orada son kez ziyaret ettiğini düşünürken duydukları karşısında hayrete düşer. Annesinin karşısına eskisinden farklı biri olarak çıkan Ömer'in dönüşümü, bundan sonrası için seçtiği yolun göstergesidir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. Bölüm Fragmanı

Sevilen dizinin yayınlanan bölümü sonrasında takipçiler yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Yaşanacaklarla ilgili ipucu veren fragman yayınlandığında bu sayfada olacak.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner513