7m


7m

hyundai

Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Erkenci Kuş 7. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Sevilen dizide neler oldu, 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 08.08.2018, 11:41 08.08.2018, 14:01
Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV'de yayınlanan Erkenci Kuş 7. bölümüyle ekranlara geldi. Kısa sürede oldukça büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi bu hafta izleyicilerini ekran başına kilitledi. Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı ancak ön gösterimi yayınlandı.

Erkenci Kuş 8. bölüm ilk sahne

Erkenci Kuş 7. bölüm özeti

Sanem, Can'a kumpas kuranı buldu bulmasına ama aynı anda kendisinin de istemeden de olsa bu kumpasın bir parçası olduğunu öğrendi. Peki, şimdi bunu Can'a söyleyebilecek mi Sanem! Bu sırada yakalanan adam, polise teslim edilirken Can’ın mesleki itibarını temizlediği basın toplantısında Emre ve Sanem’e bir sürprizi var... Üstüne bir de Can, Sanem'in kendisine aşık olduğunu duydu. Can, Sanem'in peşini bırakmayacak elbet, bakalım Sanem nereye kadar kaçabilecek! Bu sırada mahallede ise Aysun’un verdiği kiloların sırrı açığa çıkar. Ancak, Mevkıbe bu işe çok bozulur.

Erkenci Kuş 6. bölüm özeti

Can’ın kadın derneği için çektiği, Sanem’in modellik yaptığı kampanya şehrin bilboardlarına asılmıştır. Sanem ve Can’ın aşkının sessiz sembolu olan bu bilboardlar Sanem’i de harekete geçirir. Sanem hislerini ne olursa olsun Can’a anlatmaya karar verir.

Mahallede ise bilboardlar yüzünden olay farklı şekilde karışır. Osman ve Sanem’i nişanlı zanneden Zebercet, Osman’ın bilboardları Sanem fotoğraflarıyla donattığını düşünerek Don Kişot edasıyla bilboardlara saldırır. Mahallede olaylar çığrından çıkar.

Motivasyon kampında Aylin’in kurduğu sinsi plan, Can’ın fotoğrafçılık kariyerini tehlikeye atacak kadar önemli sonuçlar doğurur. Can odasından fotoğrafları kimin çaldığının peşine düşer. Sanem o fotoğrafları bir tek Emre’nin gördüğünü bilmektedir. Sanem bugüne kadar kendisini kandırdığını anladığı Emre’nin sırrını saklayacak mı? Yoksa artık kartlarını açık oynayacak ve sevdiği adama her şeyi anlatacak mı?


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@