7m


7m

hyundai

Erkenci Kuş 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV'de yayınlanan Erkenci Kuş 5. bölüm ile ekranlara geldi. Erkenci Kuş 6. bölüm fragmanı çıktı mı, son bölümde neler oldu? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 24.07.2018, 23:24
Erkenci Kuş 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV'nin yeni dizisi Erkenci Kuş 5. bölümüyle izleyicileriyle buluştu. İlk bölümleriye beğeni toplayan yeni dizi bu hafta da izleyenleri ekran başına topladı. Erkenci Kuş 6. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Erkenci Kuş 5. bölüm özeti

Can’la Sanem partiyi el ele terk ettiğinde Fabbri kendisine hakaret edildiğini düşünür. Bunun üzerine Fikr’i Harika ajansla çalışmaya devam etmeyeceğini açıklar. Ancak Ceycey son anda dahiyane bir fikirle ortaya çıkar.  Ajans çalışanları ve eşleri o hafta sonu markanın çalıştığı diğer ajanslarla birlikte motivasyon kampına davet edilir. Sanem ise bu kampa nişanlısı ile katılmak zorunda kalır.  Mahallede ise Nihat, bakkalı kaybetmenin huzursuzluğu içindedir, Mevkibe ise bu duruma çare olmaya kararlıdır.

Erkenci Kuş 4. bölüm özeti

Sanem, Can'ı kıskandığını itiraf edemez. Henüz kendine itiraf edememiş, Can'a nasıl etsin! İçine düştüğü durumdan kurtulmak için Can'ı tersler. Can çok içerler. Karar verirler. Sanem, Can’ın özel hayatına karışmayacak. Can da Sanem’in! İşlerinin gerektirdiği dışında başka hiçbir sözcük geçmeyecek aralarında. Mümkün mü?  Nihat, bakkalı Çakal İhsan’a devrederek aldığı paralarla, Toptancı Halil’e borcunu kapatmak ister. Sanem’in o borcu ödediğini öğrendiğinde şok geçirir.  Önemli bir müşteri o hafta ajansı denetlemeye gelecektir. Aylin de Emre’nin yardımıyla denetimi baltalamanın ve markayı kapmanın derdine düşer.


Yorumlar (1)
Sinan aydin 4 yıl önce
Canbey kiyefetlerinizi patron gibi giyin ne olursunuz dolunaydaki gibi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@