banner491

Erkenci Kuş 41. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Sevilen dizi Erkenci Kuş'un 41. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte o fragman

Erkenci Kuş 41. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!
banner455
banner432

Star Tv'nin başarılı dizilerinden olan Erkenci Kuş'un 41. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyicilerini bu haftaki bölümde neler bekleyecek? Can- Sanem ilişkisinde durum ne olacak? İşte Erkenci Kuş 41. Bölüm Fragmanı...

ERKENCİ KUŞ 41. BÖLÜM FRAGMANI

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 40. BÖLÜM ÖZETİ

Sanem ve Can ayrılıyor. Sanem bu ayrılıkta pişman olan ilk taraf oluyor. Can’ı bulmak için harekete geçiyor ama Can çoktan ortadan kayboluyor. Ayrılık üzerinden bir yıl geçiyor. Sanem bir türlü yazamadığı hatta en son Can’a onun yüzünden yazamadığını söylediği kitabını yazıyor. Can’ın yokluğunu hep içinde yaşıyor. Hatta kitabı ile elde ettiği büyük başarı bile onu tam olarak mutlu etmiyor. Bu sürede Can teknesi ile denize açılıyor.

Sanem, Can tarafından terk edilmeyi Can ise Sanem tarafından güvenilmemeyi kabullenemiyor. Her ikisi de birbirini hala çok seviyor ama bir sürü sebep yan yana gelmelerine engel oluyor. Bu sırada sürpriz bir isim hayatlarına dahil oluyor. Can’ın babası Aziz Divit. Aziz Bey yakın arkadaşı Remide sayesinde Can’ı buluyor. Can, Sanem’in olduğu şehre ayak basmak istemese de Remide Hanım onu İstanbul’a babası için dönemeye ikna ediyor.

Sanem ve Can için büyük karşılaşma anı geliyor. Zaten Aziz ve Remide de ikisini bir araya getirmek istiyor. Tabi Ceycey, Derin ve diğerleri de ikisini bir araya getirmek istiyor. Sanem, Can’ın dönüşünü arkadaşlarından öğreniyor. Can ise Sanem’in yanından bir yabancı gibi gidişini izliyor. Ama bu onlar için bir son değil, yeni bir başlangıç anlamına geliyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 15:01

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner441

banner472