banner441

Erkenci Kuş 39. Bölüm İlk Sahne Yayınlandı!

Sevilen dizi Erkenci Kuş'un 39. Bölümünden ilk sahne izleyiciyle buluştu. Seyircileri bu hafta neler bekliyor? İşte detaylar..

Dizi - Film - TV 22.04.2019, 11:05
Erkenci Kuş 39. Bölüm İlk Sahne Yayınlandı!

Star Tv'nin başarılı dizilerinden olan Erkenci Kuş'un 39. Bölümünden ilk sahne izleyiclerine sunuldu. Her cumartesi izleyenlerini ekran başına kitleyen dizide bu hafta neler olacak? İşte 39. Bölüme dair ipuçları...

ERKENCİ KUŞ 39. BÖLÜM İLK SAHNE VE ÖZET

Yeni bölüm önizlemede Sanem, bilgisayar başında yazmaya çalışırken Can'ı görünce çalışmak yerine onu seyretmekten kendini alamıyor. Erkenci Kuş dizisi son bölümde ise; Leyla ile Emre'nin evliliği fırtına etkisi yaratır. Menkıbe güç bela bu evliliği kabul ederken, her şeyin en baştan usulüne uygun yapılmasını istiyor. Hüma ise asla bu evliliği kabul etmiyor. Hatta bu durumda bile Can ile Sanem'i es geçmiyor. Yiğit ile konuşarak yeni bir plan yapıyor. Bu sırada Leyla ile Emre'nin evlilik öncesi hazırlıkları ile uğraşan Can ve Sanem sık sık tartışıyorlar.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 38. BÖLÜM ÖZETİ

Sanem ve Can evlilik için adeta deli gibi çaba veriyorlar. Ama ne Hüma ne de Menkıbe bu duruma yanaşmıyor. Hüma düğünün aceleye gelmemesini istiyor ama Menkıbe düğün konusunda kararlı. Hüma, düğün hazırlıklarının 1 yıl süreceğini söylüyor. Aslında Hüma’nın amacı zaman kazanmak. Sanem’in amcası da Sanem ve Can’a destek olamıyor. Sanem ile Can’ın annelerine karşı verdikleri düğün kavgasından sonra kendilerini nikah salonunda buluyorlar. Muhabbeti bir türlü düğüne getiremeyen ve bu konuyu konuşamayan aşıklar kendi kararlarını alıyor ve soluğu nikah salonunda alıyorlar. Hüma, Ceycey’den Leyla ile Emre’nin evlendiği haberini alıyor. Hemen Menkıbe’yi arayıp onu almaya geldiğini söylüyor. Menkıbe ve Hüma telaşla nikah dairesine gidiyor. Can ile Sanem de kardeşlerinin yanlarındalar. Hüma ve Menkıbe telaşla nikah salonuna giriyor. Sanem ve Can annelerini oturtuyorlar ve o sırada Leyla ile Emre ‘biz evlendik’ diyerek içeri giriyor. Emre ve Leyla'nın evlenmesi annelerini hastanelik ediyor. Mankıbe hastanede gözlerini açıp yaşadıklarının rüya olduğunu sanırken Hüma onu uyandırıyor.

Ayhan, Ceycey’den Emre ile Leyla’nın evlilik haberini alıyor. Ayhan bu haberi öfkeyle karşılıyor. Eve döndüklerinde de durum değişmiyor. İkisi barut gibi ve uzlaşmaya yanaşmıyorlar. Ama durumu kabul etmekten de başka çareleri yok. Mevkıbe her şeyin usulüne göre yapılmasını istiyor. Hüma bu evliliği hala kabul etmiyor. Diğer yandan da Sanem ile Can’ı nasıl ayıracağını düşünüyor. Leyla ile Emre, Menkıbe’nin isteklerini yerine getirmek iin kardeşlerinden yardım istiyorlar. Balayı, kına hazırlığı da dahil her şeyle Can ve Sanem ilgileniyor. Hüma da Yiğit ile işbirliği yapıyor. Sanem ile Can gittikleri her yerde fikir ayrılıkları yaşıyorlar. Kavgalar ve fikir çatışmaları peş peşe yaşanıyor. Hatta Can Sanem’e evlenmek istemiyorsa söylemesini istiyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@