Erkenci Kuş 37. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Her Cumartesi izleyicilerini ekran başına kitleyen dizinin bu haftaki bölümünde neler olacak? Genç aşıklar ailelerine rağmen evlenebilecek mi? İşte Erkenci Kuş 37. Bölüm Fragmanı

Dizi - Film - TV 03.04.2019, 14:56
Erkenci Kuş 37. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Erkenci Kuş 37. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. Star Tv'nin sevilen dizilerinden olan Erkenci Kuş'un izleyicilerini bu hafta neler bekliyor? 

Sanem ve Can ailelerinin kavgasından sonra hemen evlenme kararı alıyor. Hüma, iki aşığı ayırmaktan vazgeçmiyor. Menkıbe'ye doğru bir adım atan Hüma asla vazgeçeceğe benzemiyor. Bu arada Can'ın doğum günü için Sanem sürpriz bir hediye ve parti organize ediyor. Ama asıl sürprizi Can yapıyor. Ailesinin ve arkadaşlarının yanında Sanem'e evlenme teklif ediyor.

ERKENCİ KUŞ 37. BÖLÜM FRAGMANI

ERKENCİ KUŞ 36. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ

Can ve Sanem, aileler arasında yaşanan bu kargaşadan bir an evvel kurtulmak için evlenme kararı alırlar. Bu arada Can’ın doğum günü yaklaşmıştır, Sanem Can’a sürpriz bir hediye ve doğum günü hazırlar. Fakat Hüma’nın başka bir planı vardır, öncelikle Mevkıbe’yle konuşur ve aralarını düzeltme yoluna gider. O da Can için sürpriz bir parti düzenler. Fakat doğum gününde en büyük sürprizi Can yapar ve Sanem’e evlenme teklif eder. Sanem dahil herkes çok şaşırır. Sanem’in bu sefer cevabı ne olacaktır?

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@