Erkenci Kuş 14. Bölüm Fragmanı çıktı mı 

Erkenci kuş 13. Bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide bu hafta neler oldu, Erkenci Kuş 14. bölüm fragmanı çıktı mı?  İşte detaylar 

Erkenci Kuş 14. Bölüm Fragmanı çıktı mı 

Star tv de izleyenleri ile buluşan Erkenci Kuş 13. Bölümüyle ekranlara geldi. Her hafta heyecanla takip edilen dizi seyircilerin yine ekran başına topladı. Erkenci Kuş 14. Bölüm Fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayinlandiginda burada olacak. 

Erkenci Kuş 13. Bölüm özeti
Can ve Sanem birbirlerinden ayrı kalmaya bile dayanamazken aralarındaki savaşın galibi kim olacak.

Aylin’in ajansa pasladığı müşteri Ovido Otomotiv’le devir teslim zamanı geldi çattı. Yeni çekilecek otomobil reklamının senaryosunu halktan biri yazacak. Sosyal medya kampanyası tam gaz gidiyor ancak geri dönüşler çok da iç açıcı değil. En sonunda Konya’dan Erkenci Kuş rumuzlu kişinin senaryosu seçiliyor. Acaba bu Erkenci Kuş kim?

Mahallede Osman’ın oynadığı Orgatte içecek reklamı için özel gösterim düzenleniyor. Alkışlar, tebrikler… Muzaffer kıskançlığından delirmesin de ne yapsın? Yeni hedefi oyuncu olmak! 

Can ve Sanem birbirlerinden ayrı kalmaya bile dayanamazken aralarındaki "savaşın" galibi kim olabilir? 

Erkenci Kuş 12. Bölüm ozeti

Sanem, Albatros’un kim olduğunu anlıyor

Albatros’un Can olduğunu anlayan Sanem artık gerçek hayatın da masal gibi yaşanabileceğine inanıyor. Aşkla havalara uçuyor.

Can, Polen’in doğum günü partisinden hızla çıkıp Sanem’in yanına gidiyor. 

Ceycey, operadan çıkışta Ayhan’la buluşacak. Acaba yaşam koçuyla ilişkilerinde bir sonraki adım ne olacak?

Osman’nın yıldızı gittikçe yükseliyor; operadaki organik içecek markasının fotoğraf çekimlerinin baş kahramanı tabii ki Osman... Sette Deren ve Aylin’in savaşı sürüyor, Zebercet’se kıskançlığından yine yerinde duramıyor.

Peki Sanem, sakladığı sırları ne yapacak? Emre’yi bir itirafa ikna etmesi mümkün olacak mı?

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER