banner536

banner526

banner513

Doğduğun Ev Kaderindir 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Ekranların merakla takip edilen başarılı dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'in 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman ise dizinin izleyenlerini heyecanlandırdı. İşte o fragman...

Dizi - Film - TV 05.03.2020, 11:36
Doğduğun Ev Kaderindir 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

İzleyenlerini her hafta çarşamba akşamı Tv8 ekranlarının başına kitleyen başarılı dizi Doğduğun Ev Kaderindir'in 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Seyircilerini yeni bölümde neler bekleyecek? İşte yeni bölüme dair tüm detaylar...

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 10. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 9. BÖLÜM ÖZETİ...

Zeynep, Nermin'i teselli etmeye çalışırken, adım adım kendi gerçeğine yaklaşır. Hayatın getirdikleri doğrultusunda büyük konuşmaması gerektiğini, deneyimleyerek anlayacaktır. Ekrem’in içinde bulunduğu çember, git gide daralır. Nermin ve Meltem’in arasında bir seçim yapmanın vakti gelmiştir.

Benal'i Nerminlerde görmek, Mehdi’yi çok şaşırtır. Zeynep’ten sakladığı şeylerin karşısında, artık iyice köşeye sıkışmıştır. Zeynep, Nermin’i teselli etmeye çalışırken, adım adım kendi gerçeğine yaklaşır. Hayatın getirdikleri doğrultusunda büyük konuşmaması gerektiğini, deneyimleyerek anlayacaktır.

Ekrem’in içinde bulunduğu çember, git gide daralır. Nermin ve Meltem’in arasında bir seçim yapmanın vakti gelmiştir. Emine kurtuluşuna doğru yürüdüğünü sanırken, aslında karanlığına koştuğundan habersizdir.

Zeynep ve Mehdi’nin aşkları acı bir şekilde sınanır. Artık kavuşmalarının önünde, kendilerinden de büyük bir engel vardır.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@