Diriliş Ertuğrul , Sen Anlat Karadeniz reyting sonuçları!

Reyting sonuçlarında bu hafta kim önde? Yine Sen Anlat Karadeniz mi yoksa Diriliş Ertuğrul mu? 11 Nisan Çarşamba Reyting Sonuçları belli oldu...

Dizi - Film - TV 12.04.2018, 11:51
Diriliş Ertuğrul , Sen Anlat Karadeniz reyting sonuçları!
Her hafta çarşamba günleri ekranlara gelen Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul'un reyting sonuçları izleyicileri tarafından merakla takip ediliyor. Son dönemde Sen Anlat Karadeniz'in yükselişiyle zrvenin el değiştirmesi nedeniyle rekabet oldukça kızışmıştı. Çekimleri Trabzon'da gerçekleştirilen dizi ilk bölüm haricinde yayınlandığı her hafta fenomen dizi Diriliş Ertuğrul'u geride bırakmayı başarmıştı.

12 NİSAN REYTİNG SONUÇLARI

Bu haftanın reyting sonuçlarında AB'de Diriliş Ertuğrul ilk sırada yer alsada tüm grupların toplamı olan TOTAL'de zirve yine Sen Anlat Karadeniz'in oldu. Sevilen dizi  altığı 15,00 reyting oranıyla ilk sırada yer alırken Diriliş ise 14,60 ile ikinci sırada kaldı.

reyting sonuçları
Sen Anlat Karadeniz son bölüm özeti
Vedat'ın şikayet etmesiyle, alıkoyma ve darp suçlarından tutuklanan Tahir, o tetiği niye çekmediği konusundaki sessizliğini korumakta, Nefes'i de kendinden uzak tutmaya çalışmaktadır. Ancak Nefes'in umudu, Tahir'in inadının kırılmasına neden olur. Vedat ise, Tahir'in esaretini kendi yararına kullanmakta, yaklaşan velayet davası için şahitlerini toplamaktadır. Velayet için hamlelerini garantiledikten sonra Nefes'e teklifini yapar; Bana gel, Tahir kurtulsun. Nefes ise Tahir'in esaretiyle Vedat'ın baskısı arasında ezilmektedir. Ancak onu asıl yerle bir edecek şey, geçmişinden gelen büyük bir sırrın açığa çıkması olacaktır.

Diriliş Ertuğrul son bölüm özeti
Ertuğrul ile Günalp arasındaki hesaplaşma, Ertuğrul’un Günalp’ı alt etmesi ve onu affetmesi ile sonuçlandı. Bu sırada obadan Köpek’i öldürmek üzere ayrılan Aslıhan Hatun, amacına ulaşamayıp kendi canından oldu. Obadakiler ve Turgut, Aslıhan’ın beklenmedik ölümü karşısında yıkıma uğradı. Köpek’in öldürülmeye çalışıldığını öğrenen Mahperi Hatun, yarım kalan işi tamamlamak istedi ancak Köpek, Kayraldı sayesinde saraydan çıkarıldı. Günalp, Köpek’in saldırıya uğradığını öğrenince Ertuğrul’u öldürmek için tekrar harekete geçti. Öte yandan Tekfur Kritos, Ahmet’i Nikea’ya imparatorun yanına gönderirken, Sultan Gıyaseddin ise Ertuğrul ile iş birliği yaparak Köpek’i öldürmesi için Sivas Emiri Hüsameddin Karaca’yı vazifelendirdi. Ertuğrul ve Alplar Aslıhan’ı Söğüt’e defnettikten sonra mezarı başında Saadettin Köpek’ten intikam almak için yemin etti.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
NEFRET EDİYORUM 3 yıl önce
SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİNDEN NEFRET EDİYORUM.GÜYA KARADENİZ YAPISINI ANLATIYOR..REZİL ETTİLER KARADENİZİ TRABZONU
Selim 3 yıl önce
Diziyi nasıl izledin de bu kanıya vardın acaba? Dizide bahsedilen cahil cühelalar da aynı senin gbii
bosver61 3 yıl önce
Sen Anlat Karadeniz i bir 4 sezon yayınlasınlar bakalım reyting ne oluyor
MERT AYDINOĞLU 3 yıl önce
Batı kültürü unsurlarıyla bezeli dizileri baş tacı eden toplum bu toplumdur. ATANIZIN İZİNDESİNİZ BRAVO ! Gelişeceğiz böyle böyle. Taklit ederek, özenerek. BAĞIMSIZ BİR KUYRUK OLARAK.
emir 3 yıl önce
Dirilişçilerin yine fena halde zoruna gitmiş :)) devam devam alın kılıcı geçin tvnin karşısına süper zekalar :)
Berk 3 yıl önce
Ne dirilişi izlerim ne de sen anlat'ı ikisi de aynı kalitesizlikte. Ama hiç olmazsa diriliş biraz farklı. Sen anlat'sa 100 türk dizisinin 99'u gibi. Ama senin gibiler bunun ayırdına varacak zeka seviyesine ve kaliteye sahip değilsiniz. Koyun önüne koyan yemeğin değiştirilmesini istemez, isteyemez.
serko61 3 yıl önce
Ikiside bes para etmez ben cifci tv de yada bereket tv de hayvancilik programlarini izliyorum en azindan yapmacik deyil..
tarıkbuğra 3 yıl önce
sen anlat karadeniz dizisi geçen haftaki bölümü biraz sıkıcıydı.bu haftaki bölümü daha izlemedim.dün akşam ertuğrulu izledim. ilk başlarda biraz sıkıcı geçiyor.son dakikalara yakın andrenalin artıyor.ertuğrul sadettin köpeği öldürecek diye bayağa heyecanlandım :) ama tarihi bilenler dizide neler yaşanacağını biliyor.bu yüzden ters köşe olma ıhtımalı yok gibi.yınede öncelık diriliş ertuğrul
nuri cerbiroglu 3 yıl önce
şu ana kadar izlediğim en basit 2 dizi.sen anlat karadenız birinci oluyorsa dizi sektörü kendını sorgulamalı.
osman 3 yıl önce
Sen anlat karadeniz hiç seyretmenin seyretmeyide düşünmüyorum evde 3 tv iki tlf var hepsinde de sırf Diriliş Ertuğrul reyting yapsın diye seyredeceğim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@