Diriliş Ertuğrul 117. Bölüm Fragmanı - 116. Bölümde neler oldu?

Sevilen ve fenomen haline gelen Diriliş Ertuğrul 116. Bölümü ile ekranlara geldi. Yayınlanan bölüm sonrasında Diriliş Ertuğrul 117. Bölüm Fragmanı merakla bekleniyor. İşte detaylar.

Dizi - Film - TV 02.05.2018, 23:42 02.05.2018, 23:46
Diriliş Ertuğrul 117. Bölüm Fragmanı - 116. Bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve fenomen haline gelen Diriliş Ertuğrul 116. Bölüm ile ekranlara geldi. Nefeslerin tutulduğu bölüm sonrasında herkes yeni fragmanı merakla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul 117. Bölüm Fragmanı ve daha fazlası bu sayfada olacak.

Diriliş Ertuğrul 117. Bölüm Fragmanı

Yayınlanan bölüm sonrasında herkesin merakla beklediği Diriliş Ertuğrul 117. Bölüm Fragmanı yayınlalndığında bu sayfada olacak.    

Diriliş Ertuğrul 117. Bölüm Fragmanı - 116. Bölümde neler oldu?

Diriliş "Ertuğrul" 116.Bölümde neler oldu?

Ertuğrul ve beraberindekiler, Köpek’in öldürmüş ve devleti büyük bir musibetten kurtarmıştı. Obaya zaferle dönmüşler, büyük bir memnuniyetle ve sultanın teveccühüyle karşılanmışlardı. Bunun üzerine Ertuğrul’un hakkı olan uç beyliği Sultan Gıyaseddin tarafından geri verilmişti…

Ertuğrul bu süreçte yeni nizamı oluşturmaya çalışacaktır. Fakat beklenmeyen bir düşman baş gösterecektir. Peki bu yeni düşman kimdir?

Diğer yandan Moğolların Anadolu’yu istila etmek üzere yola çıktığı bilgisi Ertuğrul’a gelir. Moğollar Anadolu’ya öncü birlik göndermiş, bu birliğin başına da büyük bir komutanı görevlendirmişlerdir. Peki bu birliğin başındaki meşhur komutan kimdir? Bu komutanın burada ittifak kuracağı kişiler kimler olacaktır? Ertuğrul bunlara karşı mücadelesinde nasıl bir yol izleyecektir?

Diğer yandan obada her şey yolunda giderken, oba beklenmeyen bir hadiseyle sarsılacaktır. Peki bu beklenmedik hadise ne olacaktır?

Diriliş "Ertuğrul" 115.Bölümde neler oldu?

Köpek’in zulmüne maruz kalmamak için saraydan ayrılan Gıyaseddin ve Mahperi, Ertuğrul’un tavsiyesi üzerine Kayı Obası’na gelmişti. Ertuğrul ise, Köpek’in askerlerinin ele geçirdiği Kamyeri’yi kurtarmayı başarmıştı. Sonrasında Ertuğrul’un planı sayesinde Hüsameddin Karaca ve Togan, Köpek’in güvenini kazanmıştı. Obada ise Hafsa, gebeliğinden ötürü rahatsızlanmış ve Mahperi’nin önerisiyle Konya’ya şifahaneye gönderilmişti. Ahmet, imparatorun ordu vereceği haberini Kritos’a vermişti. Kamyeri’nin Ertuğrul tarafından kurtarıldığını öğrenen Köpek, öfkeden deliye dönmüştü. Marya ise Aydoğmuş’a gönderilecek bilgiyi verdiği sırada, Ahmet onun casusluk yaptığını öğrenmişti. Aydoğmuş, Günalp’ın gidişiyle meydanı boş bulmuş ve sultanla anasını öldürmek için, askerleriyle obaya saldırmıştı. Ertuğrul ise ulak kılığında Köpek’in otağına girmeyi başarmış ancak karşısında Günalp’ı bulmuştu…

Ertuğrul’un Günalp ve Köpek’le olan hesaplaşmasında neler yaşanacak? Ertuğrul ve alplar, hedeflerine ulaşıp Köpek’in ordugâhından sağ salim çıkabilecekler mi? Ahmet, Tekfur Kritos’u obaya saldırmamak hususunda oyalayabilecek mi? Obaya yapılan saldırı bertaraf edilebilecek mi? Mahperi ile Hayme ve Halime arasında neler yaşanacak? Gıyaseddin ve Mahperi, saraya dönebilecekler mi?

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@