7m


7m

hyundai

Çukur 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

İzleyenlerini her hafta pazartesi akşamı Show Tv ekranlarının başına kitleyen Çukur dizisinin 4. sezon 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda ise yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte o fragman...

Dizi - Film - TV 30.09.2020, 11:16
Çukur 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Ekranların başarılı dizisi Çukur'un 4. sezon 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Seyircileri yeni bölümde neler bekleyecek? İşte yeni bölüme dair tüm detaylar...

ÇUKUR 4. SEZON 5. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE ÇUKUR 4. SEZON 4. BÖLÜM FRAGMANI...

Vartolu, Yamaç'a hesap sorarken, Yamaç'ın “Çukur'a bir şey olmasın diye kendimi sattım!” sözleri şaşırtıyor. Yamaç'ın Erdenetlerin yanına geçtiğini duyan Cumali'nin vereceği tepki merakla beklenirken, aksiyon dolu çatışma sahneleri heyecanı yükseltiyor.

Yamaç, Erdenetler’in Çukur’a yapacağı baskınla bir kez daha sınanacak. Cengiz’in gözünü karartıp, gücünü gösterdiği bu hamle bütün Çukur’u derinden etkileyecek.

Yamaç, ailesini korumak için bir seçim yapmak zorunda kalacak. Bu seçim, Koçovalılar’la arasında yaşanacak bir savaşın başlangıcı olacak.

Hayatı tehlikeye giren Arık, içine düştüğü kumpastan çıkmaya çalışırken sürpriz iki isim ona yardım edecek. Merakla beklenen Azer ve Karaca yüzleşmesinin sonunda herkesin hayatı değişecek.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@