banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Çukur 37. bölüm fragmanı yayında mı?

Çukur 36. bölümü ile hayranlarıyla buluştu. Çukur'da bu hafta neler oldu, 37. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 01.10.2018, 23:09
Çukur 37. bölüm fragmanı yayında mı?

Show TV'de ekranlara gelen ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan Çukur 36. bölümü ile ekranlara geldi. Yeni sezona da bomba gibi giren dizi hayranlarını ekran başına kilitledi. Çukur 37. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Çukur 36. bölüm özeti

Karakuzuların “Cumali ve Yamaç Koçovalı bulunmadıkça her gün Çukur’dan biri alınacak” sözü, Çukur’da büyük bir fırtınaya yol açar. Genç Efe'nin ölümünden kendini sorumlu tutan Yamaç, Çukur’u geri almaya kararlıdır. Ve Cumali’den tek bir şans ister; eğer kendi yöntemiyle Çukur’u toparlayamazlarsa Cumali’nin yolundan gideceklerdir. Bu esnada Vartolu da uğradığı saldırı sonrası yaralarını sarmaya çalışırken tanıştığı gizemli kişi onu derinden etkileyecektir. Yamaç, Vartolu ve Cumali'nin büyük buluşması heyecanla beklenecek.

Çukur 35. bölüm özeti

 Karakuzular, Çukur’da hakimiyetlerinin tadını çıkarırken beklenmedik anda Cumali’nin hapisten kaçıp mahalleye gelmesi tüm dengeleri değiştirecek. İntikam yemini eden Cumali, yıllar sonra kardeşi Yamaç ile yüzleşecek ve Karakuzulara karşı hiç vakit kaybetmeden harekete geçecek. Karakuzularla yaşadığı olayın şokunu üstünden atamayan Yamaç da ailesini ve Çukur’u eskisi gibi toparlayabilmek için bu büyük mücadeleye katılacak. Vartolu’nun da oyuna dahil olmasıyla işin rengi değişecek. Nefeslerin tutulacağı bölümde Çukur’un tam kalbinde beliren Karakuzuların gizemli adamı Ersoy’un mahalleliye söyleyecekleri büyük bir merakla beklenecek. Sena, Vartolu’nun itirafını sindirmeye çalışırken; Karakuzular ile Koçovalılar arasındaki savaş gittikçe alevlenecek.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@