banner539

banner526

banner533

banner513

Çukur 3. bölüm fragmanı çıktı mı? İlk sahne yayında

Çukur 2. bölümüyle ekranlara geldi. Yeni dizi ilk bölümleriyle beğeni topladı. Son bölümde neler oldu, yeni fragman çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 30.10.2017, 23:14
Çukur 3. bölüm fragmanı çıktı mı? İlk sahne yayında

Show Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan Çukur 2. bölümüylle ekranlara geldi. İlk iki bölümüyle beğeni toplayan dizide bu hafta tam anlamıyla nefesler tutuldu... Çukur 3. bölüm fragmanı henüz çıkmadı ancak yeni bölümden ilk sahne yayınlandı.

Çukur 3. bölüm ilk sahne


Çukur 2. bölüm özeti
18 yaşında ailesini ve her şeyi arkasında bırakarak ayrıldığı Çukur’a geri dönen Yamaç, hayatında yeni bir döneme adım atar. Ağabeyi Kahraman’ın öldürülmesi, babası İdris Koçovalı’nın hastanede olması Yamaç’ın omuzlarına taşıyabileceğinden daha fazla yük bindirir. Bu esnada Çukur’da intikam yemini edilir. Nefesler tutulur; gözler Vartolu ve adamları ile başta Koçovalı Ailesi olmak üzere mahalle sakinlerinin arasındaki büyük karşılaşmaya çevrilir. İntikam ateşinin yanacağı bölümde adrenalin dozu doruk noktasına çıkarken Yamaç’ın aklı aynı zamanda Sena’dadır. Sevdiği adamı arama çalışmaları sonuç vermeyen Sena, İzmir’e ailesinin yanına gider. Ancak ikili kısa bir zaman sonra bir araya gelecek ve kendilerini büyük bir tehlike altında bulacaktır.

Çukur ilk bölümde neler oldu?

 İdris Koçovalı’nın kendi elleriyle kurduğu Çukur, İstanbul’un kalbi, hatta ta kendisidir! Bu mahallede, yaşayanları tehdit edecek tehlikelere yer yoktur. Gündüzleri kimyager olarak çalışan, geceleri ise müzisyen kimliğiyle sahnenin tozunu attıran Yamaç, yıllar önce bir sebepten ötürü bu mahalleden kaçmıştır. Genç adamın hayatı, tıpkı kendisi gibi deli dolu bir karaktere sahip olan Sena ile yollarının kesişmesiyle tamamen değişir. İkili tutkulu bir aşkın içine sürüklenirken, Çukur ise Vartolu’nun gelişiyle yakında patlayacak bir fırtınanın eşiğine gelir. Bu fırtına, Yamaç’ı da Çukur’a ve uzun zaman önce terk ettiği geçmişine sürükleyecektir. Zaten eninde sonunda herkes bir gün Çukur’a geri dönecektir. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@