banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Çukur 18. Bölüm Fragmanı yayınlandı - Yamaç’ın silah çektiği kişi kim?

Çukur’da nefes kesen bölüm sonrasında merakla beklenen 18. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Çukur 18. Bölüm Fragmanı ve daha fazlası bu sayfada.

Dizi - Film - TV 22.02.2018, 22:30
Çukur 18. Bölüm Fragmanı yayınlandı - Yamaç’ın silah çektiği kişi kim?

Show TV’de ekranlara gelen ve en çok izlenen diziler arasına giren Çukur 18. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Yamaç’ın silah doğrulttuğu kişi dikkat çekiyor. Çukur 18. Bölüm Fragmanı ve bütün ayrıntılar bu sayfada.


17. bölümde heyecan doruğa çıkarken gelecek hafta yayınlanacak bölüme dair ilk sahne yayınlandı. İlk sahnede Vartolu’nun sağ kolu Medet, Yamaç’a ateş etmek isterken Selim, Yamaç’ı itiyor ve Medet Selim’i vuruyor. Sonrasında Yamaç’ın adamları Medet’e saldırırken Yamaç abisini kurtarmaya çalışıyor.

18. bölümden ilk sahne

 

Çukur 18. Bölüm Fragmanı

Yayınlanan ilk sahne sonrasında herkes fragmanı merakla bekledi. 18. Bölüm fragmanı ise bu akşam yayınlandı. Fragmanda Selim hastaneye kaldırılıyor ve ameliyata alınıyor. Yamaç karanlık bir koridordan ilerleyerek birine silah çekiyor. “Selim Gidiyor. Bir abimi aldın, öbürü de ölüyor. Selim ölürse seni yaşatmam” dediği kişinin kim olduğu gelecek bölüme damga vuracak gibi duruyor.

İşte Fragman


 

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@