banner518

Çukur 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yamaç şimdi ne yapacak

Çukur 15. bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. Büyük beğeniyle izlenen dizinin yeni bölümünde neler olacak

Dizi - Film - TV 29.01.2018, 21:42 01.02.2018, 21:22
Çukur 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yamaç şimdi ne yapacak
Çukur 14. bölümü yine heyecan dolu sahneleriyle izleyicileri televizyon ekranlarına kilitledi. Yayınlandığı ilk günden itibaren fenomene dönüşen Çukur 15.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. 14. bölümünde Yamaç herkesin beklediği şok gerçeği nihayet öğrendi. Çukur 15. bölümde neler olacak, Yamaç şimdi ne yapacak? İşte merakla beklenen diziden yeni sahneler 


Çukur Pazartesi akşamları izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Büyük yüzleşmenin yaşandığı 14. bölüm reytinglere adeta damga vurdu. Çukur’da hayat bundan sonra kimse için eskisi gibi olmayacak. Yamaç, can düşmanı Vartolu’nun ağabeyi olduğu gerçeğiyle yüzleşmek zorunda kaldı. Hayatını tepetaklak edecek bu büyük gelişme karşısında Yamaç’ın ne yapacağı merakla bekleniyor. 

ÇUKUR 15.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Çukur 15.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur 15.yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.
 Çukur 14. bölüm özeti
ÇUKUR 14. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Geçmişin günahları Çukur’da taş üstünde taş bırakmadı. 14. bölümden itibaren 6 bölümlük yüzleşme serisinin başlayacağı Çukur, yeni bölüm tanıtımıyla Vartolu’nun kimliğinin adım adım ortaya çıkacağının sinyallerini verdi. Yamaç’ın sorularıyla köşeye sıkıştırdığı Paşa’nın, kafasına silah dayadığı anlarda adrenalin doruğa çıkıyor. İdris, Sultan’ın ne gizlediğini öğrenmeye çalışırken Yamaç, Kasım’a Salih’i soruyor. Kasım’ın “Babanın oğlu” cevabıyla bir kardeşi olduğunu öğrenen Yamaç tüm parçaları birleştirerek büyük gerçeğe ulaşacak mı?

 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@