banner556

Çukur 108. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 107. bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Fenomen dizide neler oldu, Çukur 108. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 14.12.2020, 22:17
Çukur 108. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 107. bölümüyle Show TV'de ekranlara geldi. Fenomen dizi bu hafta da izleyicilerini heyecan dolu bir bölümle izleyicileriyle buluştu. Çukur 108. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak.

Çukur 107. bölüm özeti

Koçovalılar'ın Selim’in intikamını almak için yapacakları ilk saldırı nefesleri kesecek. Yamaç’ın Cengiz’in fabrikalarını patlatması intikam için atacağı adımların ilki olacak. Uzun süredir Erdenetler ve Koçovalılar arasındaki savaşı uzaktan izleyen Kulkan harekete geçme fırsatı bulacak. Selim’in intikamını almak için harekete geçen Cumali büyük bir sürprizle karşılaşacak. Efsun’un Erdenetler'in elinde olduğundan habersiz Yamaç, Nehir’in güvenliğini sağlamaya çalışacak. Koçovalılar'ın Selim’in intikamını almak için yapacakları ilk saldırı nefesleri kesecek.

Çukur 106. bölüm özeti

Çağatay’ın kurduğu tuzakla Koçovalılar’a büyük bir ateş düşecek ve Selim, Yamaç’ın kucağında son nefesini verecek. Koçovalı ailesi Selim’in ölümüyle derinden sarsılırken Akın babasının acısıyla saldırıya geçecek. Koçovalılar kaybettikleri oğullarının yasını tutarken Çukur onları yalnız bırakmayacak ve Selim’in cenazesinde duygu yüklü anlar yaşanacak. Ogeday’ın geri dönmesi ile bir anda elindeki büyük kozu kaybeden Çağatay ise kendisini Cengiz’in hedef tahtasında bulurken, işleri lehine çevirmenin yollarını arayacak. Koçovalı ailesi Selim’in kaybıyla yüzleşmeye çalışırken abisinin intikamını almaya yemin eden Yamaç, Cengiz’e hiç beklemediği bir darbe indirecek.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@