banner556

Çocukluk 8. bölüm fragmanı çıktı mı?

Çocukluk 7. bölümü ile ekranlara geldi. Yeni dizide bu hafta neler oldu, Çocukluk 8. bölüm fragmanı çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 20.11.2020, 23:01
Çocukluk 8. bölüm fragmanı çıktı mı?

FOX TV'nin yeni dizilerinden Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde yer aldığı Çocukluk 7. bölümü izle izleyenlerinin karşısına çıktı. Kısa sürede beğeni toplayan dizi bu hafta da beğeni topladı. Çocukluk 8. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada olacak.

Çocukluk 7. bölüm özeti
Ayşegül’le Mahir henüz yaşadıkları anın etkisini üzerlerinden atamadan Mavi’nin ateşlendiği haberiyle yuvaya koşarlar. Kabakulak geçiren küçük kız ateşin etkisiyle babasının onu bırakmamasını sayıklar.

Kızın haline dayanamayan Mahir, onu bırakamaz ve hastalığın diğer çocuklara da  bulaşmaması için Mavi’ye, Ayşegül’ün evinde bakmaya başlar. Ayşegül, Mahir ve Mavi, hiç beklemedikleri şekilde küçük sevgi dolu bir aile haline gelirlerken Gülay da kocasından gizli, oğlu olduğu söylenen çocukla bir yolculuğa çıkar. Masum başlayan bu yolculuk, oğlanın beraberinde getirdiği büyük gizem yüzünden başta Gülay ve Mahir olmak üzere, Ayşegül ve Mavi’nin de hayatını alt üst edecektir.
Çocukluk 8. bölüm fragmanı çıktı mı?

Çocukluk 6. bölüm özeti
Mahir’i onca yılın ardından görmek, sadece Gülay’ın ona karşı olan öfkesini yeniden alevlendirmiştir. Gülay hayatına devam edemiyorken, onun gözünde Mahir, onu ve oğlunu unutup yeni bir hayata başlamıştır. Gülay artık Mahir’i hayatından tamamen silmeye karar verir fakat hiç beklemediği bir anda yıllardır duymayı beklediği haberi alır. Hayalet’in iyi niyetle hamile bir kadını kocasının şiddetinden kurtarma çabası, başına büyük bela açar. Mahir onu kurtarmaya çalışırken, basit bir şiddet vakası olarak başlayan olay, çığırından çıkarak Hayalet’le Mahir’in geçmişindeki karanlık sırların, acıların açığa çıkmasına neden olur. Mahir, Ayşegül ve Mavi için bundan sonra hiçbir şey aynı olmayacaktır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@