banner518

Cesur ve Güzel 27. bölüm fragmanı çıktı! Cesur ve Güzel'de neler olacak

Cesur ve Güzel 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizide neler olacak, işte detaylar...

Dizi - Film - TV 15.05.2017, 11:30
Cesur ve Güzel 27. bölüm fragmanı çıktı! Cesur ve Güzel'de neler olacak

Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ'lu kadrosuyla büyük ilgi çeken Star TV'nin sevilen dizisi Cesur ve Güzel yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Cesur ve Güzel 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizide neler olacağına dair ipuççları tanıtımda gösterildi.

Cesur ve Güzel 27. bölüm fragmanı


26. bölümde neler olmuştu?

Cesur tarafından ihanetle suçlanan Sühan, sevdiği adamı kendinden uzaklaştırmak pahasına kalbinin sesini susturur ve onun sorularını cevapsız bırakır. Fakat Cesur’un pes etmeye hiç niyeti yoktur.  Adalet’ten haber alamayan Tahsin Korludağ’ın aklı onunla meşgulken fırsattan istifade eden Rıza’nın hedefinde Sühan vardır.  Bülent’le Cahide arasındaki savaş giderek alevlenirken Tahsin’in tepkisi ikisi için de sürpriz olur. Onların şaşkınlığından faydalanan Hülya, bu savaşın asıl kazananı olmak için elinden geleni yapacaktır. Sühan’ın sessizliğinin ardındaki gerçeği bulmaya kararlı olan Cesur, tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Cesur’un ensesinde olduğunu hisseden Rıza, elindeki kozu büyük ustalıkla oynayarak Sühan’ı bir kez daha avucunun içine almaya çalışır fakat bu sefer oyunun sonu hiç de umduğu gibi olmayacaktır.

25. bölüm özeti
Rıza’dan gerçekleri öğrenen Sühan, bir kez daha sevdiği adamla babası arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Kapıldığı girdabın içinde kaybolmaktan onu yine Cesur kurtaracaktır. Aşkı için Rıza’nın tehditlerine boyun eğen Adalet’in hapiste aldığı haberler dünyasını derinden sarsar. Bundan sonra hayatının kontrolünü eline almaya kararlıdır. Bu yolda en tehlikeli adımı atar.  Tahsin Korludağ ve Korhan arasındaki savaş tüm gücüyle devam ederken bu sefer en büyük darbeyi Cahide alır. Yaşadığı büyük ihanetin bedelini ödetmeye kararlı olan Cahide, kendisine yeni bir kurban seçer. Cesur’un aklındaki şüpheler giderek büyümektedir. Annesinin ölümüyle ilgili gerçekleri ortaya çıkarmak için kurduğu büyük tuzak onu bir kez daha Sühan’la karşı karşıya getirir. Cesur merak ettiği tüm soruların cevabını almaya kararlıdır.
Cesur ve Güzel 27. bölüm fragmanı


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@