Cennetin Gözyaşları 33. Bölüm Fragmanı - 32. Bölümde neler oldu?

Sevilen dizi Cennetin Gözyaşları 32. Bölüm ile ekranlara gelirken herkes yeni bölüm Fragmanını merak ediyor. Cennetin Gözyaşları 33. Bölüm Fragmanı ve daha fazlası bu sayfada.

Dizi - Film - TV 13.05.2018, 23:12
Cennetin Gözyaşları 33. Bölüm Fragmanı - 32. Bölümde neler oldu?

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan ve önemli bir izleyici kitlesine sahip olan Cennetin Gözyaşları 32. Bölümü ile ekranlara geldi. Yayınlanan bölüm sonrasında yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Cennetin Gözyaşları 33. Bölüm Fragmanı ve büyün ayrıntılar bu sayfada.

Cennetin Gözyaşları 33. Bölüm Fragmanı

Cennetin Gözyaşları herkesin heyecan içinde izlediği bir bölümle ekranlara geldi. Şimdi gelecek haftaya dair ipuçlarının olduğu fragmanı bekleniyor. Cennetin Gözyaşları 33. Bölüm fragmanı yayınlandığında burada olacak.

Cennetin Gözyaşları 33. Bölüm Fragmanı - 32. Bölümde neler oldu?

Cennetin Gözyaşları 32. Bölümde neler oldu?

“Kardeşin için sevdiğin adamdan vazgeçer miydin?''

Cennet ve Selim'in hayatı başka bir yere evrilir. Melisa'nın oyununa inanıp Selim'i terk eden Cennet'i bu defa alttan almayacaktır Selim. Her şey tersine dönecektir. Yeni başlangıçlar, yeni ittifaklar. Tüm bunları başlatacak kişi de Arzu'dur. Tüm yaşananlar, çekilen acılar, küskünlükler, kızgınlıklar ve kötülükler. Hepsi için bir dur diyecektir Arzu. Hem de öyle bir dur diyecektir ki korkusuz Kaya bile karşısında titreyecektir. Cennet'in, Arzu'ya olan kızgınlığını, kırgınlığı bile geride kalacaktır. Çünkü artık Arzu eskisinden de daha güçlüdür. Anne olarak, bunca kötülüklere göğüs geren mağdur bir kadın olarak yeniden ayağa kalkacaktır. Yeni bir dönem başlıyordur artık.

Cennetin Gözyaşları 31. Bölümde neler oldu?

Melisa, Cennet'in düğününü engellemek için her şeyi yapmaya hazırdır

Cennet içinde hala dolduramadığı boşlukları, acısını Arzu'nun bir hamlesiyle daha da derinleştirir. Arzu ne kadar gerçekleri anlatsa da Cennet inanmamayı seçer inatla. Arzu'nun tüm çırpınışları boşunadır. Bir de yetmezmiş gibi Kaya'nın belki de kendisi için son hamlesi ile yüz yüze gelir. Cennet düğün için hazırlıklar yaparken Melisa bu düğünü engellemek için her şeyi yapmaya hazırdır… Cennet evliliğine giden yoldayken Arzu da Kaya'nın tuzağına düşmüştür. Ama ne Kaya ne de Arzu olacakları hesap etmemiştir. Arzu ölümün kollarında çırpınıyordur!

Cennetin Gözyaşları 30. Bölümde neler oldu?

Arzu için Cennet’le geçireceği ilk ve son gece olacaktır!

Tüm sırlar henüz ortaya çıkmamıştır. Cennet en ağır gerçekle, babasının yaptıklarıyla yüzleşecektir. Bu yüzleşme ne kadar ağır olsa da Cennet için cevapları imkansız sandığı soruları da süpürür gider. Arzu'yu anlamaya başlamıştır. Kırgınlığı, acısı bir nebze azalmıştır. Arzu için belki de Cennet'le geçireceği ilk ve son gece olacaktır. Arzu'nun evden kovulmasını hazmedemeyen Melisa ne yapıp edip Arzu'yu eve getirme planları yapıyordur. Tek plan yapan Melisa değildir. Kaya artık kaybedeceği hiçbir şey olmadığını düşündüğü için ölümcül bir plan içine girer. Cennet'i Arzu yüzünden kaybettiğini düşünen Kaya kısasa kısas bir yol izleyecektir. Cennet ise tüm bu yaşadıklarını geride bırakmaya karar verir. Artık kendi ailesini kurmak ister. Kendi hikayesini başlatacaktır. Bunun için önce Melisa ile konuşması lazımdır. Ne de olsa onlar kardeştir… Melisa'ya kurulan tuzaktan habersiz iki kardeş ölüm ile yüzleşmeye gidiyordur.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@